Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Baví vás technologie a umíte psát? Pište z domova a připojte se do týmu Diit.cz

Sháníme nové posily do týmu externích redaktorů, kteří by měli zájem přispívat do obsahu našeho webu s technickou tématikou.
Posila

Patří mezi Vaše zájmy technologie všeho druhu, máte oko na poutavá témata a um je stejně poutavě předat v textu svým čtenářům? Zapojte se mezi naše externí redaktory a pište z pohodlí domova o tom, co Vás zajímá. Sháníme posily pro rubriky: 

  • Hardware (grafické karty, procesory, základní desky, ...) 
  • Mobilní telefony
  • Fotoaparáty
  • Monitory, televize
  • Operační systémy (Windows, Mac nebo Linux)
  • Kryptoměny

Pohybovat se můžete výhradně ve svém rajonu. Do nepříjemných témat Vás nutit nebudeme; přestože budeme rádi, když se pokusíte občas opustit i svoji komfortní zónu. 

Časovou flexibilitu nabízí dnes každý. V našem slovníku to znamená, že se každý týden domluvíme na časových možnostech – a buďto si některé články potvrdíme uzávěrkou nebo témata přepošleme dalším kolegům a domluvíme se jindy. Finanční odměna se odvíjí od počtu článků a Vašeho výkonu.

Samozřejmostí by měla být skvělá čeština, gramatika a sloh. Praxe je výhodou, na vzdělání nehledíme – hlavní slovo bude mít příkladový článek/novinka na Vámi zvolené téma ze zmíněných oblastí o přibližné délce 2 normostran (3600 znaků). Posílení herní rubriky nesháníme

Větší naději na úspěch budete mít, pokud ukázku své tvorby zašlete současně s životopisem i motivačním dopisem. Pokud Vás přispívání do některé z našich rubrik (vyjma her) zaujalo, pište na jachym.flidr@cdr.cz.

Redakce CDR (Google+)

Redakci CDR.cz tvoří tým mladých žurnalistů, které spojuje společná láska k moderním technologiím. Milují chytré gadgety, vylepšováky a nejnovější zařízení všeho druhu.

více článků, blogů a informací o autorovi