Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Hubnutí 21. století: Važte se na chytré váze a hlídejte své zdraví z aplikace

Tělesná hmotnost je jedním z nejdůležitějších indikátorů při budování postavy, udržování zdravotního stylu i při návštěvě lékaře. Je proto dobré mít svou váhu plně pod kontrolou.
PR článek

Váha na vážení tělesné hmotnosti byla odjakživa součástí téměř každé domácnosti. Často se také stávalo, že uživatel posunul manuálně ručičku tak, aby ukazovala o pět kilo méně a hned měla dušička klid. Naproti tomu moderní chytré váhy umožňují hlídat každý sebemenší výkyv nejen tělesné hmotnosti, tedy vám dokonce prozradí, kdy můžete i výkyvy nahoru brát pozitivně. 

Chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 sleduje statistiky tělesné hmotnosti, vypočítává mezinárodně uznávaný ukazatel BMI, ale také prozrazuje stav vaší svaloviny, tuků a vody v těle. Navíc je vyzbrojena moderní technologií Bluetooth 5.0 díky čemuž může pohodlně komunikovat s mobilní aplikací Mi Fit, kde tak naleznete kompletní přehled o vašem těle napříč časem. Obsluhovat zvládne až 16 osob, takže můžete mít na jednom místě aktuální stav i historický váhový vývoj celé své rodiny, například svého dítěte, abyste měli pod kontrolou jeho správný růst.

Navíc se jedná vkusný a designový doplněk vhodný do každého interierového provedení. Díky svým skladným a váhou okolo jediného kila ji bez jakýchkoliv potíží můžete skladovat i pod skříní či pod pracovním stolem. 

Jako bonus je ve váze integrován autokalibrační systém, systém pro automatické vypnutí i systém pro automatické rozsvícení displeje. Elegantní LED displej se rozsvítí vždy tři vteřiny po jemném našlápnutí. O výkon a provoz celého technologického zázraku se starají 4 AA baterie.

Několik kusů moderní chytré váhy od společnosti Xiaomi nyní naleznete k dispozici v internetovém obchodě Ebay za poloviční cenu oproti tuzemským obchodům. Navíc svěřujete svoji objednávku celosvětově uznávanému obchodu, který poskytuje garanci vrácení peněz v případě potíží s dodáním objednávky.