jo tak jesli to dobre chapu, tak intel rika neco jako: 480gb verzi si muzete vyrobit, kdyz si sezenete vyrobce paměti co vam takovy mnozstvi pameti proda.. ukecate ho aby vam na miru vyrobil specialni 64bit pouzdra co se jinde nepouzivaj.. vyrobite z nich karty.. a sami jdete do rizika, ze to nikdo nebude chtit a superdrahy pameti ztrati hodnotu na skladovym lezaku, ze kteryho uz je nikdo nedostane.. ((:
+1
+3
-1
Je komentář přínosný?
jo tak jesli to dobre chapu,
Tom Buri https://diit.cz/profil/t-b
3. 6. 2026 - 08:57https://diit.cz/clanek/intel-crescent-island-celestial-umi-az-480-gb-vyrobce-se-ale-musi-zaridit-sam/diskusejo tak jesli to dobre chapu, tak intel rika neco jako: 480gb verzi si muzete vyrobit, kdyz si sezenete vyrobce paměti co vam takovy mnozstvi pameti proda.. ukecate ho aby vam na miru vyrobil specialni 64bit pouzdra co se jinde nepouzivaj.. vyrobite z nich karty.. a sami jdete do rizika, ze to nikdo nebude chtit a superdrahy pameti ztrati hodnotu na skladovym lezaku, ze kteryho uz je nikdo nedostane.. ((:https://diit.cz/clanek/intel-crescent-island-celestial-umi-az-480-gb-vyrobce-se-ale-musi-zaridit-sam/diskuse#comment-1539087
+
Jsem za tohle rad, az se to dostane na ebay, tak to zlevni vsechno co ma min jak 100GB VRAM a pro domaci beh LLM to bude velky posun
+1
+1
-1
Je komentář přínosný?
Jsem za tohle rad, az se to
Maor https://diit.cz/profil/abc-cba
3. 6. 2026 - 11:27https://diit.cz/clanek/intel-crescent-island-celestial-umi-az-480-gb-vyrobce-se-ale-musi-zaridit-sam/diskuseJsem za tohle rad, az se to dostane na ebay, tak to zlevni vsechno co ma min jak 100GB VRAM a pro domaci beh LLM to bude velky posunhttps://diit.cz/clanek/intel-crescent-island-celestial-umi-az-480-gb-vyrobce-se-ale-musi-zaridit-sam/diskuse#comment-1539117
+
No, domácí běh na kartě za půl míče nebo i víc? Hodně štěstí.
+1
0
-1
Je komentář přínosný?
No, domácí běh na kartě za
MasoxCZ https://diit.cz/profil/marek-stanek
4. 6. 2026 - 07:21https://diit.cz/clanek/intel-crescent-island-celestial-umi-az-480-gb-vyrobce-se-ale-musi-zaridit-sam/diskuseNo, domácí běh na kartě za půl míče nebo i víc? Hodně štěstí.https://diit.cz/clanek/intel-crescent-island-celestial-umi-az-480-gb-vyrobce-se-ale-musi-zaridit-sam/diskuse#comment-1539159
+
jo tak jesli to dobre chapu, tak intel rika neco jako: 480gb verzi si muzete vyrobit, kdyz si sezenete vyrobce paměti co vam takovy mnozstvi pameti proda.. ukecate ho aby vam na miru vyrobil specialni 64bit pouzdra co se jinde nepouzivaj.. vyrobite z nich karty.. a sami jdete do rizika, ze to nikdo nebude chtit a superdrahy pameti ztrati hodnotu na skladovym lezaku, ze kteryho uz je nikdo nedostane.. ((:
Aký zbernicu má bežná VRAM?
Jsem za tohle rad, az se to dostane na ebay, tak to zlevni vsechno co ma min jak 100GB VRAM a pro domaci beh LLM to bude velky posun
Tech 100GB je taky uz docela znouzecnost.
No, domácí běh na kartě za půl míče nebo i víc? Hodně štěstí.
Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.