Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Osvěžovač vzduchu od Xiaomi uchladí každou domácnost i za šíleného vedra

Blíží se horká sezóna, během které se budeme smažit ve vlastních domácnostech. Při pomyšlení na druhou vlnu epidemie, která by nás v období veder opět uvrhla do karantény, by se udělalo kdekomu mdlo. Xiaomi Smart Air Purifier 2S nabízí kompletní dohled nad kvalitou vzduchu, jeho teploty i vlhkosti.
PR článek

Klasické stojanové ventilátory toho příliš nezvládají. Pouze se točí, ale s vlhkostí vzduchu nic neudělají a pouze nám víří tentýž vydýchaný vzduchu kolem dokola. Našemu zdraví jsou prospěšnější osvěžovače vzduchu, které mají kontrolu i nad celkovou kvalitu a složení vzduchu. Pusťte si do plic raději svěží vánek, který vás ochladí vnějšně i vnitřně.

Xiaomi Smart Air Purifier 2S je kompaktní řešení do středně velkých domácností. Při výkonu až 310 metrů kubických jsou ideálním řešením do pokojů až do velikosti 37 metrů čtverečních. Osvěžovač od Xiaomi má dále kontrolu i nad koncentrací pevných částic, teplotou i vlhkostí vzduchu. Veškeré nastavení také nastavíte pohodlně přímo v mobilní aplikaci, kde si zvolíte svůj cíl a zařízení se již postará o zbytek.

Xiaomi Smart Air Purifier 2S je také úsporné řešení, které bere ohled na vaše účty za elektřinu. Umí se totiž automaticky vypínat, stačí si v aplikaci nastavit svůj rozvrh a určit si časy, kdy chodíte obvykle spát a kdy se vracíte z práce. Následně se nemusíte už o nic starat a máte jistotu, že v čase svého pobytu doma budete dýchat svěží vzduch o správné vlhkosti.

Rozžhavená domácnost nás dokáže potrápit už dnes, kdy trávíme většinu času v práci a venku je ještě relativně příjemně. Od příštího měsíce však přichází období dovolených, během kterého budou naše děti trpět v rozpálené domácnosti a my pravděpodobně s nimi. Navíc může kdykoliv může přijít druhá vlna epidemie, která nás opět zabarikáduje v našich domovech, ve kterých se budeme smažit v plném počtu. Až ten čas nastane, budou opět všechny sklady s ventilátory vyprodané.

Xiaomi Smart Air Purifier 2S nadchne zejména svým designem a tvarem. Tradiční stojany s rotujícím kotoučem přináší totiž samé problémy, vypadají jako robotizovaný trifid a mimo sezónu civí jako strašáci, kamkoliv je uklidíte. Xiaomi Smart Air Purifier můžete položit kamkoliv, jelikož neobsahuje externě rotující prvky; tedy vám nenarazí pro otáčení například do televize nebo kamkoliv jinam. Pro jeho tvar ho navíc mimo sezónu můžete položit třeba na skříň, aniž by komukoliv vadil.