Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k Prognózy podcenily zájem o procesory, Agentic AI rychlé akcelerátory nepotřebuje

ked ai bublifuk upadne -mozno sa opat korporaty zacnu viac zaujimat aj o zaujmy-potreby -hracov

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

GPU out, DRAM a SSD out, CPU... už taky out. Je to lepší a lepší... :)

+1
-2
-1
Je komentář přínosný?

Mno vzhledem k tomu, že Agentic AI potřebuje, aby alespoň trochu fungovala, také frontier LLM, tak bych tu inferenci neviděl zase na nic jiného než GPU nebo ještě lépe specializované chipy jako TPU 8i.

Samozřejmě ta omáčka kolem (harnes, MCPs...) může a bude běhat na CPU, ale bez tučného modelu je to marnost nad marnost.

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

Když už i Intel zahlásil ve výsledcích, že vyprodal staré plívy ze skladu, musí to být fakt mazec.

Krasna prilezitost pro AMD!

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.