Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Využijte slevový kupón při nákupu na Gearbest a vyždímejte maximum ze své kamery

Třesoucí ruka dokáže zkazit záběry pořízené i tím nejlepším smartphonem na trhu. Využívejte tedy potenciál své mobilní kamery na maximum a pořiďte si za pár kaček vybavení, na které nedají dopustit ani profesionální filmaři.
PR článek

Výrobci mobilních telefonů se stále snaží vměstnávat do těla smartphonů revoluční technologie, kterými by zlepšili kvalitu obrazu. Třesoucí ruku kameramana však při natáčení držet nemohou a softwarová stabilizace v post-processingu videa ještě více znehodnocuje. Poslední krůček za kvalitou už tedy musíte udělat vy. Nejlepším řešením je klasický stabilizátor.  

Vyznat se však v nabídce stabilizátorů je náročné, a proto je vhodné se soustředit především na recenze uživatelů. Jedním z nejlepších produktů s výhradně pozitivními recenzemi je Zhiyun Smooth-Q. Tento gimbal stabilizuje obraz pomocí tří os, které reagují na každý sebemenší pohyb a udržují telefon ve stejné pozici. 

V rámci naší nové spolupráce s Gearbest pořídíte gimbal se slevou -600 Kč při použití slevového kupónu: HSCOZ09

Zhiyun Smooth-Q zvládne stabilizovat telefony od velikosti 3.5‘‘ do 6‘‘, tedy prakticky jakýkoliv smartphone, až do hmotnosti 220g, tudíž zbývá dostatek zátěže pro kvalitnější objektiv a další příslušenství. Hmotnost samotného zařízení činí 450g, tedy jako plechovka limonády. Zbylé parametry naleznete na oficiální stránce obchodu Gearbest

 

Zhiyun Smooth-Q disponuje ovládacími prvky, které slouží k pohodlnému spouštění nahrávání, focení, zoomování a přepínání mezi přední či zadní kamerou. S využitím aplikace ZY Play (iOS, Android) zvládá stabilizátor zpracovávat time-lapse záznamy, aplikaci filtrů a funkci Auto-Tracking, tzn. automatické zaměřování konkrétních objektů. 

Slevový kupón -600 Kč při nákupu stabilizátoru na Gearbest: HSCOZ09

Zhiyun Smooth-Q skvěle nahradí i powerbanku o výstupu 5V 2000mA při kapacitě 2x 18650 baterií. Můžete tak nabíjet své externí příslušenství nebo mobilní telefon během natáčení. Operační doba Zhiyun Smooth-Q slibuje až 12 hodin provozu, dle množství externě napájeného příslušenství. Provozní teploty se nacházejí v rozmezí -15°C až po 45°C, tedy stabilizátor zvládne jakékoliv počasí od krutých mrazů po nebezpečná vedra. 

- Platnost slevového kupónu HSCOZ09 o výši 600 Kč při nákupu na Gearbest končí 23. dubna 2018! -