Tu poslední větu nechápu.
Zaměstnanci si přejí více peněz.
Každý se chce na AI napakovat.
Systém odměn by měl zajistit že se dostane i na řadové zaměstnance.
To že TSMC nemá konkurenci je zásluha zaměstnanců.
A ti svoji odměnu dostanou.
Jestli systém odměn funguje správně.
Vidle do toho hodil ten důchodce co odešel a pak začal pracovat pro konkurenci. Vyšlo najevo v jakých řádech berou výplatu manageři. A teď navíc dostali přidáno i řadový zaměstnanci u konkurence.
Závist je mocná.
+1
0
-1
Je komentář přínosný?
Tu poslední větu nechápu.
waleed https://diit.cz/profil/vmunllyubs
1. 6. 2026 - 04:30https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuseTu poslední větu nechápu.
Zaměstnanci si přejí více peněz.
Každý se chce na AI napakovat.
Systém odměn by měl zajistit že se dostane i na řadové zaměstnance.
To že TSMC nemá konkurenci je zásluha zaměstnanců.
A ti svoji odměnu dostanou.
Jestli systém odměn funguje správně.
Vidle do toho hodil ten důchodce co odešel a pak začal pracovat pro konkurenci. Vyšlo najevo v jakých řádech berou výplatu manageři. A teď navíc dostali přidáno i řadový zaměstnanci u konkurence.
Závist je mocná.https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuse#comment-1538859
+
Lidi dneska nikoho nezajímaj. A budou zajímat čím dál míň.
+1
+3
-1
Je komentář přínosný?
Lidi dneska nikoho nezajímaj.
Ondar https://diit.cz/profil/ondar007
1. 6. 2026 - 10:16https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuseLidi dneska nikoho nezajímaj. A budou zajímat čím dál míň.https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuse#comment-1538882
+
1. 6. 2026 - 18:21https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuseOny ho ty srandičky brzo přejdou.https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuse#comment-1538954
+
Home office? Tak to chcem vidieť ako z domu manipuluje s kremíkovými oplátkami v ultračistej továrni na diaľku. (facepalm)
+1
0
-1
Je komentář přínosný?
Home office? Tak to chcem
kypec https://diit.cz/profil/kypec
2. 6. 2026 - 16:20https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuseHome office? Tak to chcem vidieť ako z domu manipuluje s kremíkovými oplátkami v ultračistej továrni na diaľku. (facepalm)https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuse#comment-1539043
+
Ano opkradaji zakazniky pres karter, dal bych jim pokutu ve vysi 50% cisteho zisku a nebo 20% celovsetoveho obratu za kartel ;-) - a tak logicky zamestnanci chteji z toho vyvaru prachy - nebot to ? - cena vyroby RAM se moc nezdrazila
+1
-1
-1
Je komentář přínosný?
Ano opkradaji zakazniky pres
Izak https://diit.cz/profil/izak
2. 6. 2026 - 14:26https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuseAno opkradaji zakazniky pres karter, dal bych jim pokutu ve vysi 50% cisteho zisku a nebo 20% celovsetoveho obratu za kartel ;-) - a tak logicky zamestnanci chteji z toho vyvaru prachy - nebot to ? - cena vyroby RAM se moc nezdrazila https://diit.cz/clanek/zamestnanci-tsmc-chteji-pridat-jako-v-samsungu-ceo-reaguje-nakupte-si-akcie/diskuse#comment-1539033
+
Tu poslední větu nechápu.
Zaměstnanci si přejí více peněz.
Každý se chce na AI napakovat.
Systém odměn by měl zajistit že se dostane i na řadové zaměstnance.
To že TSMC nemá konkurenci je zásluha zaměstnanců.
A ti svoji odměnu dostanou.
Jestli systém odměn funguje správně.
Vidle do toho hodil ten důchodce co odešel a pak začal pracovat pro konkurenci. Vyšlo najevo v jakých řádech berou výplatu manageři. A teď navíc dostali přidáno i řadový zaměstnanci u konkurence.
Závist je mocná.
Lidi dneska nikoho nezajímaj. A budou zajímat čím dál míň.
Ony ho ty srandičky brzo přejdou.
Kdyz nezapalti TSMC, SMIC jiste. Mozna bude stacit i home office.
Home office? Tak to chcem vidieť ako z domu manipuluje s kremíkovými oplátkami v ultračistej továrni na diaľku. (facepalm)
Ano opkradaji zakazniky pres karter, dal bych jim pokutu ve vysi 50% cisteho zisku a nebo 20% celovsetoveho obratu za kartel ;-) - a tak logicky zamestnanci chteji z toho vyvaru prachy - nebot to ? - cena vyroby RAM se moc nezdrazila
Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.