Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k Zaměstnanci TSMC chtějí přidat jako v Samsungu, CEO reaguje: Nakupte si akcie

Tu poslední větu nechápu.
Zaměstnanci si přejí více peněz.
Každý se chce na AI napakovat.
Systém odměn by měl zajistit že se dostane i na řadové zaměstnance.
To že TSMC nemá konkurenci je zásluha zaměstnanců.
A ti svoji odměnu dostanou.
Jestli systém odměn funguje správně.

Vidle do toho hodil ten důchodce co odešel a pak začal pracovat pro konkurenci. Vyšlo najevo v jakých řádech berou výplatu manageři. A teď navíc dostali přidáno i řadový zaměstnanci u konkurence.

Závist je mocná.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Lidi dneska nikoho nezajímaj. A budou zajímat čím dál míň.

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

Ony ho ty srandičky brzo přejdou.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Kdyz nezapalti TSMC, SMIC jiste. Mozna bude stacit i home office.

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Home office? Tak to chcem vidieť ako z domu manipuluje s kremíkovými oplátkami v ultračistej továrni na diaľku. (facepalm)

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Ano opkradaji zakazniky pres karter, dal bych jim pokutu ve vysi 50% cisteho zisku a nebo 20% celovsetoveho obratu za kartel ;-) - a tak logicky zamestnanci chteji z toho vyvaru prachy - nebot to ? - cena vyroby RAM se moc nezdrazila

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.