Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Jiří Moos

Obrázek uživatele Jiří Moos
Real name: 
Osobní informace
Bio: 
Jirka Moos je redaktor CDR.cz a DIIT.cz, kreativec se smyslem pro humor a také blázen do zabezpečení IT systémů. Vede bezpečnostní týdeník CDR Security Update a v současné době řeší marketing a redakční spolupráce CDR/DIIT.
Twitter profil: 
https://twitter.com/jiri_moos
Google+ profil: 
https://plus.google.com/u/0/101538532793445892400?rel=author

Historie

Blog
Projít nejnovější příspěvky
Účet existuje již
9 let 2 měsíce

Články autora

CDRnepřehlédněte
Ssl Labs Scan 02
Chyba v SSL 3.0 pořádně zamotala hlavy administrátorům zabezpečených webů. Nyní se potvrzují domněnky o nebezpečí v určitých implementacích TLS, v ohrožení jsou i největší světové banky.
CDRnepřehlédněte
Cessna Logo
Běžné GSM interceptory známe. Pokud však podobné zařízení nasadíte do letadel, stává se najednou mnohem pohyblivějším a bezpečnějším prostředkem.
CDRnepřehlédněte
Kolik procent kradených karet se ve finále prodá? Kdo jsou největší hráči černých obchodů s touto žádanou komoditou?
CDRnepřehlédněte
Nástroj na hlášení chyb, který používají například vývojáři Firefoxu a nejrůznějších linuxových distribucí, je v problémech. Bezpečnostní firma totiž odhalila v jeho systému zranitelnost, která...
CDRnepřehlédněte
Shellshock Logo
Po chybě Heartbleed tu máme další problém světových rozměrů. Tentokrát se dostala na světlo světa již chyba v bashi z roku 1994 a zamíchala zavedeným pořádkem unixového shellu.
CDRnepřehlédněte
Credit Cards
Další obří únik dat je na světě. Informace o kreditních kartách koupíte na internetu levně a díky nepřipraveným bankám umí hackeři vysát z účtu milióny.
CDRnepřehlédněte
Internetem proletěla další informace o velké databázi uniklých přihlašovacích údajů, tentokrát se týká Google účtů. Jak se k úniku dat musí a může postavit česká firma?
CDRnepřehlédněte
Apple představil větší verzi svého prémiového telefonu a přidal také svůj první příspěvek na trh s nositelnou elektronikou - chytré hodinky Apple Watch.
CDRnepřehlédněte
Aktuální úniky citlivých fotografií celebrit stáčí pozornost k bezpečnosti v cloudu. Pojďme se podívat na dnešní možnosti cloudových služeb, jak k nim zabezpečit přístup a případně jak je úplně...
CDRnepřehlédněte
Když počítačový útok obsahuje nějaký nový zajímavý nápad, máme jako techničtí nadšenci sklony útočníkům tak trochu fandit. Tohle je ten případ.

Stránky