Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k Apple vyrábí iPhone SE v Indii

A dufam ze indii tie tvrde podmienky voci cudzine vydrzia. len tak prezili uz cez 5000+ rokov.. len tak sa da udrzat vasa nasa rasa a civilizacia ci kultura.
podobne to maju aj thajci ... zatial co slovensko by predalo aj vlastnu mater za 100baxov.. teraz eurojudase... ved aj preto vymierame, ekonomicky uz nestupame. len sa mina coraz viac na statnu adm. a vyhanaju slovakov von z krajiny . a predavaju uz aj podu a vodu pod nohami ... sme hlupejsi ako ty "cigani"
prave mi dosluhuje 5S takze urcite SE za nedlho . len na macrumr presakuju info o novom SE verzia 7.. do 5 palcov .. do 5 palcov este beriem telefony.. potom je to uz padlo )) tak asi pockam na to.

+1
-8
-1
Je komentář přínosný?

Doporučuji : http://www.bohnice.cz/

+1
+7
-1
Je komentář přínosný?

http://objevit.cz/tyrani-zamestnancu-samsungu-na-slovensku-t36333

Do bohnic bych ho neposílal. Osobně by mě zajímalo, jestli by si Indové nechali něco takového líbit.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Ehm ehm ehm, ta poslední věta svědčí o totální neznalosti. Jinými Slovy co je na Slovensku za týrání je leckde v Asii skvělý job (mimimální mzda v Indii je cca 45 USD na měsíc).

http://gdeichmann.photoshelter.com/image/I0000CbLnhtI0bDg
http://podacademy.org/bookpods/ecofeminism/attachment/women-construction...
http://www.rediff.com/business/report/walmart-gap-supplier-factory-worke...

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Nejde o minimální mzdu, protože daně a podmínky k životu jsou odlišné. Ženské co tahají cihly - omg to je fakt vhodný příklad. Disciplína Indů (např. v automotiv) je tak mizerná, že by Samsung musel svoje chování změnit.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Víte kolik je 45 dolarů, že? To je málo i v Indii.
https://www.numbeo.com/cost-of-living/country_result.jsp?country=India&d...

Vhodný nebo nevhodný příklad, ilustruje neexistenci zákonníku práce, tedy něco co dává zaměstnancům v Evropě naprosto královské postavení v porovnání s jinými oblastmi světa (ač si to většina z nich nemyslí, resp. neuvědomuje). Že by ženský nosily na stavbě cilhly na hlavě prostě v Evropě nehrozí, protože se to nesmí, takže srovnávat pracovní podmínky ve výrobní fabrice na Slovensku s tím že nemají klimošku a mají málo přestávek na záchod s Indií je naprosto nemožné.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

iPhone Made in India potkame jiz zanedlouho na Vaclavaku :-)

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.