Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k Opera 9.62

pozdě, ale přece ;)

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

hehe,ona už vyšla 30.10.2008 :D

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Vraj rycle ... hahaha

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Tak nám to pánové promiňte. Ono Operu teď u nás od doby, co i šotek přešel na FF, už nikdo nepoužívá a nějak nám to uteklo. Ta rychlost v textu se týká naprostého minima změn.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

je to sit vzdy ma niecim nasere

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

to David:
a co pouzivate v redakci?
IE je oproti strasne pomaly a tudiz nepouzitelny ...
a Firefox bola stale takova nedodelavka odkazana na mnozstvo pluginov.

Ja mam radsej ked polievka je uz uvarena (opera), i keda uvarit vlastnu ma svoju pritazlivost (firefox+pluginy) ak ma clovek cas....

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Ten kdo je "líný" si koupí polévku v sáčku -> uvařená polévka -> Opera
Ten kdo umí vařit si koupí pouze ingredience a uvaří si polevku sám -> Firefox + doplňky

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

co mam pouzivat kdyz nemam rad polevku?

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Internet Explorere, to je totiž MaSo! :D

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

peterx, xxxxx: panove, prosim, nezasirejte diskuzi opery tim, jaky je to shit a jak vam nevyhovuje. ja taky nechodim na ff diskuze a neflamim tam o tom jaka je firefox oproti opere nevyhodny apod, naopak si kazdy clanek o firefoxu s radosti prectu

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Ale hotová polévka od mistra svého řemesla v prvotřídní restauraci namíchaná z těch nejlepších vybraných surovin (Opera) bude asi vždycky chutnat lépe než podomácku patlaná břečka s pochybnými a leckdy nekompatibilními ingrediencemi. Občas ale uvaří maminka, která tomu rozumí a to může být i pochoutka (FF, zkušený uživatel, ty správné pluginy) i když je to občas trochu těžké do žaludku a o zdravé kuchyni nemůže být ani řeč (základ FF - pomalý, neohrabaný). Ale vysvětlujte to klukům, kteří jsou zvyklí na stravu od Maminky :o)

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Mne opera občas niečo nespustí, sem tam vytuhne a to na viacerých pc. Už ju používam stále menej. A problémy mi robila hlavne verzia 9.5čosi.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

besik33: jak kdo. já soobně FF, protože s ním je nejméně problémů (ale dokonalej není ani omylem), WIFT myslím mořskou opici a Martin ... já ti vlastně ani nevím, ale mám pocit, že "se neštítí" sáhnout ani po IE7 :-D

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

jean: to celkem čučím, já s ní nemám podobný problém snad roky - tuhnutí, problémy se startem, tam bude něco závažného... A špatné zobrazení? To bývalo, dneska už si nepamatuju, kdy jsem viděl problém. Poslední 2-3 pokusy jak vypadá nějaká stránka v M$IE (už to dávno nedělám) skončily zjištěním "ještě hůř"... Ještě dodám jednu věc: nepoužívám vůbec betaverze!

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Jo, já SeaMonkey. Ale ne proto, že by to byl kdovíjak superní prohlížeč, nemám problém přiznat, že je to docela pomalá až místy neohrabaná záležitost a jsou s tím problémy i v některých výjimečně blbě napsaných webech, co "striktně chtějí" ten či onen prohlížeč (napíše třeba, že chce Firefox a je mu jedno, že SeaMonkey má stejné jádro), ale přizpůsobil jsem si ho tak, že mi vyhovuje jako nic dalšího, co znám. A zvyk je u mě hodně litinová košile. Implementovat stejnou vychytávku, jako má Chrome (co tab, to extra proces), tak je to skoro dokonalý :). A děkuji tímto převelice tvůrcům Firefoxu a marketingovému oddělení Mozilly, že se jim podařilo krutě nabořit dominantní postavení IE a tvůrci webů na to konečně začali dělat ty stránky tak, aby chodily i jinde. Jinak kompatibilita s mnohými pluginy Firefoxu je u SeaMonkey taky velice sympatická věc s ohledem na to, že je Firefox druhý nejpoužívanější prohlížeč :).

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.