Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k Ovladače 26.5.1 mohou způsobit potíže se Zero RPM mode, řešení však existuje

nenastavuji vubec nic v ovladačích protože mám nahodně někdy i často že se mě po zapnutí PC resetuje ovladač, takže používám na FAN MSI Afterburner už snad 15let.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Zero RPM je zbytocnost ked mas cely stroj -oddeleny
vo vedlajsej miestnosti +dodatocna vzduchotechnika ;)

+nezabudajte ze vela tepla vyraba aj avr zosilovac -ten si treba tiez dat do inej miestnosti +vzduchotechnika
+router -vsetko teplo musi ist mimo izbu -prec

teplo = zabijak vykonu

+1
-4
-1
Je komentář přínosný?

Mno další místnost není řešení pro každého. A když teplo snižuje výkon, nebude asi (mimo bugu) zerorpm.

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

ale ved to je slobodna volba uzivatela ;)
ked si kupis nejaky hw a potom si jeho vykon obmedzis uzatvorenim do teplej skrinky
hlavne ze si do tej skrinky das 4 vycackane svetielkujuce ventilatory RGB -to sa oplati ;)
a pocas hrania nejakej hry pocuvas vysavac
to je zakladna vec ktoru by som riesil prioritne

vies si kupit 3-5m kable hdmi, usb a umiestnit tepelne zariadenia do inej izby napr a mas 0dB
ja mam ku tomu este aj urobenu poriadnu vzduchotechniku -odsavanie vzduchu a usetris aj na klimatizacii

+1
-6
-1
Je komentář přínosný?

Tak ono naštěstí chlazení nemusí spočívat v malém počtu svítících větráčků.

A 3-5 metru kabelu je teda dost málo pro hodně (většinu?) bytů

+1
+5
-1
Je komentář přínosný?

ty si to sprav ako chces
kto sa vyberie cestou oddelenia + vzduchotechniky
bude mat za odmenu:
1.plny vykon hw
2.+0dB & +0C pred obrazovkou
a RPM na GPU si potom mozes este aj zvysit

+1
-6
-1
Je komentář přínosný?

To jsou zase knížecí rady...

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

to jsou, asi ma klimatizovany spajz a machruje

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

Tak nějak.

Bydlel jsem na docela dost místech (od secesní vily, přes činžáky z doby před Velkou válkou i prvorepublikový, v paneláku i v současné zástavbě) a mezi těmi místy bylo jedné, kde se tohle dalo přirozeně udělat (neberu v potaz pošahané nápady přeorganizovat bydlo kolem myšlenky, že počítač patří do kumbálu).

Takže ano, mít počítač někde zastrčený je nápad zajisté dobrý, jen halt pro většinu lidí dobrý není.

+1
+4
-1
Je komentář přínosný?

inspirujem ta
aby si si spravil plny vykon

kto chce hlada sposoby -ako to urobit
kto nechce hlada dovody -ako to neurobit

+1
-3
-1
Je komentář přínosný?

Jasně, posunu dětský pokoj místo obýváku, udělám další příčku a vyměním půl nábytku, protože mi to umožní mít hlučný počítač v kumbálu, místo tichého počítače pod stolem.

A proč ty nehledáš způsoby?!

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

ja som koli tomu v panelaku odstranil zastrcku cim som ziskal dieru pre kable bez vrtania panelu
a vyrezal som vyvod na vzduchotechniku cez balkon
na balkom umiestnil odsavaci ventilator
& urobil skrinku -oplastenie pre tieto vyhrevne zariadenia
-ano pre tvoje prekvapenie urobil som to v socialistickom panelaku
odmena stoji za to
len musim upozornit na spravny vyber odsavacieho ventilatoru a ratat s hlucnostou
ale vies si regulovat na nom vykon/otacky manualne

o chvilu budes mat leto a ty si budes zbytocne vyhrievat izbu -potom musis silno klimatizovat aby si vobec vydrzal sediet pri tom a mas to aj s hlukom v izbe -neh sa paci

+1
-4
-1
Je komentář přínosný?

Mně nezajímá, co jsi dělal ty, ale co bych musel udělat já a co by byly běžné zásahy pro většinu lidí..

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

beriem = ty si pridas vykon na klime
a ja inspirujem niekoho ineho -odvaznejsieho / kutila ;)

+1
-4
-1
Je komentář přínosný?

Ne. Rozhodně nebudu přidávat výkon na klimatizaci.

Možná prostě přestaň zobecňovat svoje libůstky a pošahanosti na okolí.

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

Bydlíš tam sám?

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

Tipnu ze jen on a klimatizace, ale mozna se pletu.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Ještě tep čerpadlo, větrník a slunecnik

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

Kanonem na vrabce? Proč ne! :)

+1
+4
-1
Je komentář přínosný?

niekto ma doma prehriaty vysavac
a niekto ma krasne tiche a chladne sedenie & hranie za oledkou ;) na plny vykon hw ;)
ako to chces -tak to mas

+1
-4
-1
Je komentář přínosný?

Písal si, že nemáš klimatizáciu. Tak ako máš chladné sedenie, keď sú 30 stupňové horúčavy? Ako máš plný výkon, keď ventilátor ti vyťahuje vzduch od počítača v tej druhej miestnosti a vonku je 30 stupňov?

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Já mám hlavní switch, miniservřík/NAS, klasické PC a podobné kraviny v pracovně a taky jsem přemýšlel, jestli je nepřesunout do technické místnosti, která je hned za zdí pracovny. Ale od doby, co mám v tech. m. střídač FVE, je tech. m. nejteplejší místností v celém domě, takže si teď říkám "zaplať pánbůh že jsem se do toho nepustil".

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Nepomohla by tam tá najslabšia klimatizácia?

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Stále platí: když to funguje, nevrtej do toho!
Takže já s bůh ví jak starými ovladači žádný problém nemám. :-)

+1
-4
-1
Je komentář přínosný?

nove ovladace potrebuju fanusikovia fsr dlss ai hovadin ;)
"novy" ovladac = "nova" verzia fsr dlss hovadiny ;) -im sa to oplati "upgradovat" :)

+1
-3
-1
Je komentář přínosný?

"...fanusikovia fsr dlss ai hovadin". Před pár dny jsem si jako fanoušek Subnautici koupil druhý díl v early access. Je mi jasný, že se to bude dále vyvíjet, nicméně, hrát si chci už teď. No a bez těhle hovadin, jak píšeš by to bylo s krásnou grafikou na nehratelných FPS. Ale když zapnu DLSS na kvalitu a případně FG (při 130 výsledných FPS se dá lag vydržet) Je to parádní podívaná s obrazovým výstupem 4K. K tomu mi dopomáhej Optiscaler a FSR4.1. Jiná věc je, že to můžeš hrát na mid detaily anebo na Epic detaily, ovšem ve fullHD a 60 FPS.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

kazdy fanusik fsr dlss hovadin v kutiku duse dufa ze si tu hru bude vediet o 5-10r zahrat normalne
a takto to aj bude
fsr dlss hovadinam -dlhsi zivot ani netipujem

+1
-2
-1
Je komentář přínosný?

To víš, že by to bylo lepší no. Ale není no. Jak jsem psal, klidně si to můžeme hrát na v 1080p/60Hz, pak nic z toho nepotřebuješ. Ale řekl bych, že jsi neměl možnost si detailně prozkoumat, jak DLLS nebo FSR4.x vlastně ve hře vypadají. Vypadají úžasně ;)

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

uzasne deformovane=rozmazane +s pridavnym lagom
ozeliem to a nastavim si ciste poctive 4k, so znizenym detailom na tiene, a chill =horny limit fps tesne pod plny vykon gpu
pokial ten horny limit da cez 110fps je to mozne pekne hrat

+1
-2
-1
Je komentář přínosný?

das si to dlss na 80'' oled panel?

+1
-3
-1
Je komentář přínosný?

Zapomněl jsi na optimalizace her v nových ovladačích, co pak běží líp, než na starých...

+1
+4
-1
Je komentář přínosný?

nezabudol +akcptujem tento dovod "upgradu" ovladacov
avsak aj tak nehram okamzite uplne cerstve hry -pretoze tie su same o sebe zabugovane +v case vydania predrazene
kludne pockam aj rok ked su hry poriadne opatchovane +aj s dlc +i lacnejsie
preto necitim potrebu okamziteho downloadu noveho ovladaca -pockam na vas -testerov ako vam to dopadne ;)

+1
-2
-1
Je komentář přínosný?

Ty čekáš a já hraju :D Proto early access. Tak čekej (si asi porozumiš s RedMaxem), jdu hrát.

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

ty hras okamzite fsr dlss zabugovanu hru
ja ju hram trochu neskor opatchovanu s dlc a bez takychto deformacnych+lag hovadin
pohodicka ;) kludne pokracuj v cinnosti -ty si pre mna vlastne tester ;)

+1
-3
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.