Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Seagate se připojuje k Intelu

Seagate logo
Seagate se připojuje ke společnosti Intel, jejímž cílem je pomoci poskytnout odběratelům nové technologie a umožnit jim tak poskytovat svým zákazníkům v celosvětovém měřítku výkonná řešení. Tisíce poskytovatelů řešení bylo pozváno na konferenci ICC (Intel Channel Conference), aby profitovalo ze školícího programu Intel a předvádění nových technologií.
Toto je plné znění tiskové zprávy tak, jak byla zaslána redakci CD-R serveru.

Společnost Seagate se připojuje ke společnosti Intel, jejímž cílem je pomoci poskytnout odběratelům nové technologie a umožnit jim tak poskytovat svým zákazníkům v celosvětovém měřítku výkonná řešení. Tisíce poskytovatelů řešení bylo pozváno na konferenci ICC (Intel Channel Conference), včetně členů partnerského programu společnosti, aby profitovalo ze školícího programu Intel a předvádění nových technologií. Společnost Seagate zde vyzdvihne dvě převratné technologie: novou diskovou mechaniku Barracuda ATA V, první komerčně dodávaný disk s rozhraním Serial ATA; a Seagate Cheetah 15K.3, na světě nejrychlejší komerčně dodávanou diskovou mechaniku podnikové třídy s 15 tisíci otáčkami za minutu. Společnost Seagate nabídne poskytovatelům řešení příležitost seznámit se se specialisty a konstruktéry z konstrukčních a servisních center DSC (Design Service Centers) Seagate, která nabízejí úplnou sadu výzkumných, vývojových, konstrukčních a testovacích služeb, které pomáhají zákazníkům společnosti Seagate transformovat inovační nápady v oblasti inovace produktů do spolehlivých na diskových pamětech založených výrobků.

Konference ICC je cílená vzdělávací road show společnosti Intel specificky navržená pro vzdělávání výrobců systémů přinášející informace nejnovějších produktech uváděných na trh, o nejnovějších technologiích a výhodách programů společnosti Intel. Během posledních několika let se téměř 280 ICC konferencí zúčastnilo tisíce odběratelů pro celém světě.

Odběratelé získají z první ruky informaci o inovativních nových produktech,které přinášejí zákazníkům vyšší produktivitu práce počínaje novým světem technologie Serial ATA od společností Intel a Seagate, přes technologie, jež umožňují mobilitu pracovní síly a řešeními pro konektivitu konče. Účastníci mohou očekávat, že si odnesou mnoho podnětů ze sekcí, kde budou diskutovány otázky vytváření, prodeje a servisu systémů, které přinášejí reálnou užitnou hodnotu. Mezi tématy nalezneme nové technologie a inovace, zvýšenou produktivitu s použitím stolních počítačů, mobilní výpočetní model a bezdrátové sítě LAN, jež optimalizují servery založené na procesorech Intel a přispívající novým trhům pro řešení založená na serverové technologii.

"Intel pracuje se společností Seagate a ostatními špičkovými poskytovateli technologií na konferenci ICC tak,aby pomohl výrobcům systémů dosáhnout konkurenční výhody pomocí hlubokých znalostí nových technologií, produktů a programů a příležitostech, které přinášejí," řekl Willy Agatstein, generální manažer skupiny RPG společnosti Intel. "Se školícími a prodejními nástroji speciálně navrženými pro potřeby výrobců systémů tato pravidelná konference společnosti Intel (Intel Channel Conference) přináší ještě hlubší informace o produktech, lepší přístup k representantům společnosti Intel, lepší prodejní nástroje a více zábavy než v minulosti." ICC Fall 2002 proběhne v městech po celém světě. Detailnější informace o ICC a možnost registrace naleznete na adrese http://intel.seminars.net/na/

Redakce CDR (Google+)

Redakci CDR.cz tvoří tým mladých žurnalistů, které spojuje společná láska k moderním technologiím. Milují chytré gadgety, vylepšováky a nejnovější zařízení všeho druhu.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Seagate se připojuje k Intelu

Žádné komentáře.