Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k MSI Radeon R7 250 1GD5 OC - lowend nové generace v testu

Omlouvám se, pokud se to už někdy řešilo ve starším testu, ale mám otázku.

Jak eliminujete vliv procesoru, pokud testujete AMD APU proti AMD grafice na Core i7? Předpokládám, že asi nijak, takže těžko můžete tvrdit, že ten rozdíl ve výkonu je způsobený pouze GDDR5 a vyšími takty.

+1
-7
-1
Je komentář přínosný?

Máte samozřejmě pravdu, na 4. straně mi utekl jeden odstavec. Doplněno, díky.

+1
-5
-1
Je komentář přínosný?

Nechcete zkusit "jen pro zajímavost", pokud tu sestavu s APU máte, tam šoupnout Radeona a otestovat ještě na podvozku AMD?

+1
-10
-1
Je komentář přínosný?

zajímavé by to bylo, ale ani jedno se v redakci příliš dlouho neohřálo (250 je už pryč a APU platforma už samozřejmě dávno pryč) a hlavně ten čas raději věnuju testu něčeho zajímavějšího. toho času bohužel není nazbyt, stačí si všimnout, že kromě behemotových zdrojů tady poslední dobou vycházejí jen mé recenze, takže si musím vybírat, co otestovat (byť teď to narušuje prostý fakt, že je hrozně moc nových grafik). a třetí faktor je, že možná na to někdy dojde, ale teď už asi nemá smysl se zabývat richlandem, když je za dveřmi kaveri.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Prosim zmodernizujte tie grafy v testoch, na dnesnu dobu su uz fakt zufale a vzdy si idem oci vyocit nez sa tam dopatram toho co potrebujem :(

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.