Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k V létě spustí další čínská továrna výrobu pamětí

Kdyby jen ddr4, nedávno jsem potřeboval rozšířit na 32GB ddr3 a nejsou nijak extra levnější.. Navíc ty lépe taktované z většiny nabídek nějak vymyzely, musel jsem extra hledat a nakupovat jinde než obvykle... Když jsem koukal po aukcích tak ani tam to nebylo lepší, bazarový kus 16gb 2400 ddr3 pamětí za skoro 3000,-kč...

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pred nekolika lety jsem kupoval 2x4GB Crucial Ballistix 1600 DDR3 za 1.200Kc. Ted jsem to poreboval rozsirit, tak jsem koupil ty same pameti opet 2x4GB, abych mel v PC 4x4GB (16GB) a stalo to 1.800Kc.
Vyrobci se na tom pekne napakuji. :-/

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Tak DDR3 už jsou výběhová záležitost. Vysoko taktované + O/C speciály se ukončují jako první, to platí už hoodně dlouho (bylo to tak i u starších verzí pamětí a bude to tak i u DDR4 až budou končit), ve výrobě zůstávají jenom nejpoužívanější takty.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

I read this article and I am really happy to say that you have an excellent writing skill. After a long search, I came to your blog which is having good quality, perfectly organized and well-written posts. An article is always a detailed explanation of a topic. The details should be genuine and written in a way that the readers can follow it easily. Your article is perfect for me as I am working with https://buyessays.us/ Thank you.

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.