Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Soutěž o ceny pro Vaši firmu za 200 000 Kč!

Albertina - Bisnode
Ve spolupráci se společností Bisnode vám přinášíme soutěž o manažerské databáze a databáze firem a institucí. Ve hře jsou 4 verze ALBERTINA, kompletní databáze firem a podnikatelských subjektů v ČR a 1 licence databáze se všemi klíčovými manažery velkých a středních firem. Tak neváhejte a vyhrajte!
Albertina - Bisnode

Ve spolupráci se společností Bisnode vám a vaši firmě přinášíme soutěž o manažerské databáze a databáze firem a institucí v hodnotě 200 000Kč. Ve hře jsou 4 verze ALBERTINA, kompletní databáze firem a podnikatelských subjektů v ČR a 1 licence databáze se všemi klíčovými manažery velkých a středních firem. Tak neváhejte a vyhrajte!

 

 

Chybí vám ve vaší firmě kvalitní databáze, se kterou můžete snadno hledat nové zákazníky, minimalizovaty obchodní rizika a realizovat správná obchodní rozhodnutí? Máme pro vás připraveny databáze, které vám všechny tyto potřeby pomohou naplnit.

1. cena: Kompletní databáze manažerů velkých českých firem

Obsahuje kontakty na manažery společností tak, jak je potřebujete. Odpovědné osoby byly vybrány z mnoha oblastí vrcholového vedení – marketingu, IT, personalistiky a dalších. Hodnota databáze je 41 000 Kč.

sd-manazeri-1

2. cena: Albertina Gold online

Nejvyšší verze databáze Albertina s kompletními a neustále aktualizovanými informacemi v hodnotě 65 000 Kč.

Databáze Albertina slouží všem firmám a institucím, které potřebují efektivní zdroj informací pro získávání nových klientů, analýzy portfolia vlastních klientů, zjišťování solventnosti potenciálních partnerů nebo minimalizaci rizika plynoucího z obchodního styku. Aplikace může být užitečná v různých odděleních jedné firmy – od prověření klientů v oddělení fakturace, přes analýzu obchodního prostředí až k vytipování nových klientů v oddělení marketingu.

databaze.firem.1

3. cena: Albertina Silver online měsíční

Nejrozšířenější verze databáze s měsíční aktualizací údajů v hodnotě 46 800 Kč.

4. cena: Albertina Silver online kvartální

Nejrozšířenější verze databáze s kvartální aktualizací údajů v hodnotě 32 200 Kč.

5. cena: Albertina Silver offline jednorázová

Nejrozšířenější verze databáze s aktuálními informacemi ke dni koupě bez možnosti aktualizace přes internet v hodnotě 15 000 Kč.

Soutěžní otázky:

Soutěž probíhá od pondělí 16.12. do neděle 22.12.2013!

Nápověda pro soutěžní otázky