Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Soutěž o EIZO EV2450: Vyhrajte luxusní 24" monitor s ultratenkým rámečkem

V předvánoční soutěži můžete vyhrát LCD z řady FlexScan EcoView s extrémně tenkým rámečkem o síle pouhých 1 mm. Atraktivní a kompaktní design monitoru se dokonale hodí do každé moderní kanceláře.

Kromě atraktivního designu monitor ovšem ihned zaujme také svou obrazovou kvalitou a ergonomií. Samozřejmostí je např. moderní matná IPS-obrazovka s nízkoenergetickým LED podsvícením doplněná kvalitní povrchovou úpravou výrazně potlačujícím rovněž „třpyt“ na bílé ploše.

Standardem je také automatická regulace jasu v širokém rozsahu 1%-100% max. jasu s FlickerFree (VF-PWM-18kHz) regulací v celém rozsahu nastavitelného jasu, která je zárukou klidného obrazu bez nepříjemného poblikávání. Stojan s nadstandardním rozpětím výškového nastavení až 140 mm poskytuje téměř neomezené možnosti při volbě polohy obrazovky, čímž významně omezuje nepříznivé vlivy kancelářské práce na zdraví uživatele a pomáhá předcházet únavě. Konstrukce s ultratenkým rámečkem činí monitory ideální také pro víceobrazovkové sestavy. 

Pomocí funkce Auto-EcoView šetří navíc monitor energii tak, že se jas obrazu automaticky přizpůsobuje svému okolí. Funkce EcoView-Optimizer reguluje jas bílé v závislosti na obsahu obrazu a snižuje tím nejen spotřebu energie, ale též zrakovou únavu uživatele. EcoView-Sense automaticky zapíná a vypíná obrazovku dle přítomnosti uživatele. Časovač Eco-Timer vypne monitor po nastaveném čase, čímž sníží jeho spotřebu. Zajímavý je režim „Paper“, který optimalizuje monitor pro čtení elektronických textů a rovněž při umělém osvětlení. 

Hlavní přednosti: 

  • Panel LCD o úhlopříčce 23,8 palce s poměrem stran 16:9 a technologií IPS pro vynikající obrazovou kvalitu 
  • Rámeček široký pouze 1 mm – extrémně kompaktní a mimořádně poutavý vzhled
  • Kontrast 1000:1, jas 250 cd/m², pozorovací úhel 178°
  • Klidný obraz bez poblikávání díky technologii VF-PWM-18kHz 
  • Funkce Auto-EcoView, EcoView-Index, EcoView-Sense a EcoView-Optimizer pro nejvyšší úsporu energie a optimální ergonomii
  • Integrované reproduktory a výstup na sluchátka
  • Rozbočovač USB 3.0 s jedním konektorem pro upstream a dvěma konektory pro downstream
  • Vstupy Display Port, HDMI, DVI-D a DSub pro digitální i analogové signály

Kompletní pětiletá záruka na elektroniku, LCD panel a jeho podsvětlovací systém je důkazem spolehlivosti monitoru.


Sponzorováno:

Soutěž probíhá od pondělí 10.11. do neděle 16.11.2014.

Tagy: