Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Soutěž o produkty Norton od společnosti Symantec

Norton mobile security
Ode dneška až do úterý (tj. 3.7.2012) máte možnost získat 3x Norton Internet Security 2012, 3x Norton Mobile Security, a nebo 3x Norton Tablet Security.

O co se hraje?

V tomto soutěžním týdnu rozdáme celkem 9 licencí od společnosti Symantec. Konkrétně se jedná o 3x Norton Internet Security 2012, 3x Norton Mobile Security, a nebo 3x Norton Tablet Security. Stačí zodpovědět správně tři soutěžní otázky (níže) a mít štěstí při losování. Soutěž běží od 26.6.-3.7.2012.

Norton tablet security

Norton Tablet Security

Novinka je určená speciálně pro tablety se systémem Android a chrání zařízení, soukromí uživatelů i citlivá data před ztrátou, odcizením, viry a dalšími hrozbami:

·         Anti-Theft na internetu – Přihlášením přes webový prohlížeč mohou uživatelé získat přístup k funkcím proti krádeži, mezi které patří možnost na dálku zamknout ztracené nebo ukradené zařízení. Uživatelé mohou také poslat na zamčený displej zprávu, kde budou například pokyny pro vrácení přístroje. Zařízení lze i snadno lokalizovat a zobrazit jeho polohu na mapě. Pokud má zařízení na přední straně kameru, lze vytvořit na dálku fotografie zloděje nebo okolí tabletu. Zapnout lze i funkci, která dělá každých 10 minut novou fotografii.

·         Anti-Malware – Automaticky skenuje všechny aplikace a stažené updaty na mobilním zařízení nebo paměťové kartě.

·       Internetová ochrana – Technologie Norton Safe Web upozorňuje na podvodné a nebezpečné webové stránky a chrání bez zpomalení zařízení nebo přerušení.

Norton mobile security

Norton Mobile Security

Ochrana mobilních zařízení umožňuje přístup k Anti-Theft funkcím přes webový prohlížeč a nabízí i možnost na dálku zapnout alarm, takže usnadní nalezení telefonu:

·         SMS chrání v případě ztráty nebo krádeže: Kromě vzdáleného zapnutí alarmu mohou uživatelé telefon na dálku najít, zamknout nebo vymazat. A to vše jen pouhým posláním zprávy z jiného telefonu. Uživatelé mohou také vytvořit seznam přátel, kteří mohou ze svého telefonu poslat speciální kód a telefon odemknout.

·         Webové funkce chrání v případě ztráty nebo krádeže: Uživatelé mohou na dálku lokalizovat a najít svůj telefon přes stránky https://antitheft.norton.com. Na zamčený displej lze například poslat zprávu, která vybídne nálezce nebo zloděje k navrácení telefonu. Norton Mobile Security umožňuje na dálku vytvořit přes kameru na přední straně zařízení fotografie zloděje nebo okolí telefonu. To může usnadnit nalezení telefonu.

·         Ochrana soukromí: Chrání osobní informace před phishingem a umožňuje uživatelům blokovat nežádoucí komunikaci (hovory i textové zprávy). Uživatelé mohou zároveň bezpečně surfovat na internetu. Norton Safe Web upozorňuje na podvodné stránky a chrání obsah telefonu proti internetovým hrozbám bez zpomalení nebo přerušení.

·         Anti-Malware – Automaticky skenuje všechny aplikace a stažené updaty na mobilním zařízení nebo paměťové kartě.

norton internet security 2012

Norton Internet Security 2012

Zajišťuje pokročilou ochranu pro procházení internetu, internetové bankovnictví a nakupování online bez přerušení.

Mezi klíčové bezpečnostních technologie a vylepšení patří:

·         Norton Identity Safe v cloudu – Chrání osobní informace i informace o financích před počítačovými zločinci a udržuje uživatele v bezpečí před podvodnými weby. Nové uživatelské rozhraní zjednodušuje přihlášení a hesla ukládá do cloudu, takže jsou snadno dostupná z libovolného počítače s nainstalovaným Norton Internet Security 2012.

·         Norton Management – Nová webová funkce umožňuje uživatelům spravovat jejich produkty Norton z celého světa. Uživatelé mohou vzdáleně přidávat produkty Norton, spravovat nastavení zabezpečení a aktualizace, takže lze snadno kontrolovat zdraví svých zařízení nebo opravu problémů, aniž by musel být osobně.

·         Norton Insight – Exkluzivní bezpečnostní technologie Norton založená na pověsti souborů využívá anonymní zprávy o programech od milionů uživatelů produktů Symantec a automaticky identifikuje a zablokuje i doposud neidentifikovaný škodlivý software.

·         Download Insight – Zkontroluje bezpečnost každého stahovaného souboru ještě před instalací a nově poskytuje i údaje o předpokládané stabilitě aplikace na základě zkušeností milionů uživatelů Symantec.

·         SONAR – Vylepšená technologie SONAR monitoruje spuštěné aplikace a jejich chování. Podezřelé aktivity rychle odhalí a chrání tak před doposud neznámými hrozbami.

 

Nápověda k soutěžním otázkám, zde: http://cz.norton.com/