Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Soutěž o produkty se skvělým zvukem od společnosti Jabra

jabra_logo
Ve spolupráci se společností Jabra vám přinášíme soutěž o hodnotné ceny. Ve hře je kvalitní bezdrátový reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu, dotyková náhlavní souprava a stylový bluetooth headset. Produkty Jabra využívají nejnovějších technologií a patří mezi absolutní špičku. Tak neváhejte a vyhrajte!

Ve spolupráci se společností Jabra vám přinášíme soutěž o hodnotné ceny. Ve hře je kvalitní bezdrátový reproduktor s funkcí hlasitého odposlechu, dotyková náhlavní souprava a stylový bluetooth headset. Produkty Jabra využívají nejnovějších technologií a patří mezi absolutní špičku. Tak neváhejte a vyhrajte!

1. cena - přenosný reproduktor Jabra Solemate

První výherce získá přenosný reproduktor s možností připojení pomocí 3,5 jack konektoru a bluetooth. S prvotřídní kvalitou zvuku SoleMate začíná tam, kde ostatní končí. Pečlivě navržen a otestován ve špičkových laboratořích výrobce, vyznačuje se silnými a hlubokými basy z vestavěného subwooferu a bohatou akustikou z duálních výškových reproduktorů. SoleMate zní skvěle pri jakékoliv hlasitosti – dosahuje až 112 dB SPL, takže jděte do toho a „osolte“ to. Výhra je opravdu hodnotná a cena reproduktoru se pohybuje kolem 4 490 Kč.

Detailní specifikace na stránkách výrobce: Jabra Solemate na www.jabra.cz

Jabra-SOLEMATE™_White_02Jabra-SOLEMATE™_White_04

2. cena - dotyková náhlavní souprava Jabra Halo2

Druhý výherce si odnese náhlavní soupravu Jabra Halo2. Je jistě otravné neustále sahat po telefonu při přeskakování skladeb nebo ukončení hovoru. Jabra Halo2 funguje také jako dálkový ovladač, takže lze procházet hudbu, nastavovat hlasitost a přijímat hovory – to vše dotykem z náhlavní soupravy. Připojit lze pomocí bluetooth hned ke dvojici zařízení naráz a na výběr je i varianta se standardním konektorem.

Detailní specifikace na stránkách výrobce: Jabra Halo2

Jabra_Halo2_05Jabra_Halo2_01

3. cena - náhlavní Bluetooth souprava Jabra Clear

Třetí cenou je kvalitní bluetooth náhlavní souprava Jabra Clear. Uvolněte si ruce k ovládání, prohlížení a hraní díky novému zařízení Jabra CLEAR, náhlavní soupravě Bluetooth, která vám umožní získat ze svého smartphonu ještě více. S volnýma rukama si můžete vždy vybrat, zda chcete svůj smartphone ovládat ručně, anebo zda chcete rychlý a snadný přístup k vašim hovorům, písničkám a médiím bez jakýchkoli kabelů či překážek.

Detailní specifikace na stránkách výrobce: Jabra Clear

Jabra_CLEAR_White_05Jabra_CLEAR_White_04

Pravidla soutěže

 • Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění kontaktních údajů, přes které se s vámi spojíme v případě výhry a domluvíme způsob doručení
 • Soutěž se koná od 26.11. - 2. 12. 2012
 • Soutěže se mohou účastnit pouze uživatelé s trvalým bydlištěm v České republice a na Slovensku
 • Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, která do soutěže cenu dodává ani jejich příbuzní
 • Výherci se vybírají losováním
 • Ceny budou výhercům zaslány nebo k vyzvednutí v redakci dle domluvy
 • Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky
 • Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit
 • V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce
 • Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena tak následně propadá ve prospěch organizátora
 • Pořadatel má konečné slovo v rozhodování o platnosti profilů a výhercích soutěže, proti tomuto není odvolání