Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Soutěž o produkty společnosti Transcend

transcend_logo_soutez
Ve spolupráci se společností Transcend vám přinášíme soutěž o hodnotné ceny. Ve hře jsou rychlé paměťové produkty a stylový MP3 přehrávač. Tak neváhejte a vyhrajte!

Ve spolupráci se společností Transcend vám přinášíme soutěž o hodnotné ceny. Ve hře jsou rychlé paměťové produkty a stylový MP3 přehrávač. Tak neváhejte a vyhrajte!

1. cena - 8GB MP3 přehrávač 

První výherce získá stylový MP3 přehrávač Transcend MP330 8GB černý, tento drobný MP3 přehrávač se vyznačuje vysokým výkonem a dosahuje vynikající kvalitu reprodukce. MP330 má pokročilý ekvalizér se sedmi předvolbami včetně uživatelsky nastavitelné. S  pomocí této volby si můžete přehrávání hudby přizpůsobit tak, aby odpovídala vašemu hudebnímu vkusu a stylu.

transcend_soutez_mp3

2. cena - 32GB UHS-I karta

Druhou cenou je Transcend Class 10 SDHC 32GB UHS-I (Ultra High Speed). Tato karta Vám umožní využít naplno potenciál Vaší kamery či fotoaparátu. Pokud tuto kartu použijete se zařízením podporující UHS-I, můžete dosáhnout přenosovou rychlost až 85MB/s, což je ideální pro vysokorychlostní focení ve vysoké kvalitě, nebo plynulé nahrávání videa v HD kvalitě.

transcend_soutez_msd

3. cena 32GB USB Flash Disk

Třetí cena je z řady novinek USB flash disků JetFlash 360 32GB od společnosti Transcend. JetFlash 360 jsou nabízeny ve třech provedeních: 8, 16 a 32 GB. Flashdisky se vyznačují nízkou hmotnosti a malým rozměrem, díky tomu je lze přenášet v peněžence, kapse nebo třeba na klíčích. Navíc, pouzdro JetFlash 360 je speciálně tvarováno pro uchopení prsty tak aby se lépe připojovalo a odpojovalo od portu USB.

transcend_soutez_flash

Pravidla soutěže

 • Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění kontaktních údajů, přes které se s vámi spojíme v případě výhry a domluvíme způsob doručení
 • Soutěž se koná od 15.10 - 21. 10. 2012
 • Soutěže se mohou účastnit pouze uživatelé s trvalým bydlištěm v České republice a na Slovensku
 • Soutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci společnosti, která do soutěže cenu dodává ani jejich příbuzní
 • Výherci se vybírají losováním
 • Ceny budou výhercům zaslány nebo k vyzvednutí v redakci dle domluvy
 • Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky
 • Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit
 • V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce
 • Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena tak následně propadá ve prospěch organizátora
 • Pořadatel má konečné slovo v rozhodování o platnosti profilů a výhercích soutěže, proti tomuto není odvolání