Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Soutěž o Sapphire R9 285 ITX Compact: Vyhrajte novou herní grafickou kartu

11235 06 R 9 285 Itx Compact 4
Zkuste štěstí v další předvánoční soutěži! Hrajeme o novou herní grafickou kartu Sapphire R9 285 ITX Compact řady R9 a dva batohy od Sapphire. Karta s moderním čipem a tichým provozem zaujme každého herního fanouška.

Je už vaše grafická karta stará, hlučná, nebo nespolehlivá? Vyzkoušejte novou řadu R9 od Sapphire! Produkty Sapphire patří mezi absolutní špičku a výkonná grafická karta R9 285 je toho opět důkazem. 

Také byste ji chtěli vyzkoušet? Stačí správně zodpovědět otázku níže a mít štěstí v závěrečném slosování. V případě nouze využijte tajnou nápovědu

1. místo: grafická karta Sapphire R9 285 ITX Compact

Základem této karty je moderní grafický čip AMD Radeon R9 285 vyráběný 28nm výrobním procesem. Grafické jádro je taktované na vysokých 928 MHz a využívá poslední generaci architektury Graphics Core Next. 

Karta umožňuje vykreslovat poutavé 3D vizuály, doplněné o ohromující zvukové efekty. Díky těmto vlastnostem budou vaše hry naplněny nepředstavitelným množstvím detailů a budou tak daleko reálnější než dříve.

Přibyly i další technologie. Například plná hardwarová akcelerace formátu H.264 v rozlišení 4K. Tento model se navíc pyšní zcela minimálními rozměry. Samozřejmostí je široké spektrum možností připojení zobrazovacích zařízení v podobě konektorů 1x DVI, 1x HDMI a 2x miniDisplayport.

2. - 3. místo: batoh Sapphire

Kvalitní černý batoh Sapphire.


 Sponzorováno:

 

Soutěž probíhá od pondělí 8.12. do půlnoci v neděli 14.12.2014.

Tato soutěž již skončila.

Tagy: