Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Soutěž o unikátní grafickou kartu a další ceny od Sapphire!

Ve spolupráci se společností Sapphire vám přinášíme další soutěž o zajímavé ceny. Ve hře je první pasivně chlazená grafická karta a 2 dárkové balíčky. Produkty Sapphire patří mezi absolutní špičku. Tak neváhejte a vyhrajte!

Zdá se vám Vaše grafická karta příliš hlučná nebo nespolehlivá? Proč nezkusit zbrusu novou řadu pasivně chlazených grafických karet od Sapphire? Zkuste s námi štěstí a zahrajte si o jednoho zástupce z nové řady R.  Ve hře je nová grafická karta SAPPHIRE R7 250 ULTIMATE s tichým chodem a vysokou spolehlivostí a balíčky plné předmětů od Sapphire.

Soutěž probíhá od čtvrtka 20.2. do středy 26.2. K získání výhry stačí správně zodpovědět pár jednoduchých otázek (níže na této stránce) a mít štěstí při závěrečném slosování.

1. cena: SAPPHIRE R7 250 ULTIMATE

První pasivně chlazená grafická karta v nové R sérii AMD disponující 512 streamovacími procesory a taktovaná na 800 MHz pro jádro a 1125 MHz pro paměť.

Díky pasivnímu chladiči je karta zcela tichá, a protože neobsahuje žádné pohyblivé součástky, zvyšuje se tím i její spolehlivost.

R7 250 Ultimate přináší uživatelům vynikající výkon a nejnovější technologie: podporu UltraHD rozlišení (4K), AMD HD3D, AMD Eyefinity a APP Acceleration pro akceleraci her a multimediálních aplikací.

2. - 3. cena: Nabitý balíček dárkových předmětů Sapphire

Balíček obsahuje USB car charger, zápisník, podložku pod myš, vizitkovník, propisku, kšiltovku.


Soutěžní otázky:

Připomínáme: Soutěž probíhá od čtvrtka 20.2. do středy 26.2.2014!

TIP: Kde najít správné odpovědi na otázky? Například přímo na stránkách výrobce.

Tato soutěž již skončila.