Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Vyhrajte monitor EIZO EV2450 s extrémně tenkým rámečkem!

Monitor EIZO FlexScan EV2450 zaujme na první pohled extrémně tenkým rámečkem o síle pouhý 1 mm . Atraktivní a kompaktní design se dokonale hodí do každé moderní kanceláře.

Tento monitor o úhlopříčce 23,8 palce s poměrem stran 16:9 a technologií IPS příjemně překvapí ovšem i obrazovou kvalitou a ergonomií. Díky automatické regulaci jasu a povrchu potlačujícím odlesky vyniká příjemným a zřetelným obrazem s širokým rozsahem nastavitelného jasu. Moderní hybridní řízení jasu je navíc zárukou klidného obrazu bez nepříjemného poblikávání při nižších hodnotách jasu. Stojan s nadstandardním rozpětím výškového nastavení poskytuje téměř neomezené možnosti při volbě polohy obrazovky, čímž významně omezuje nepříznivé vlivy kancelářské práce na zdraví uživatele a pomáhá předcházet únavě. Konstrukce s ultratenkým rámečkem činí z modelu EV2450 mimo jiné také ideální monitor pro víceobrazovkové sestavy.

Pomocí funkce Auto-EcoView šetří navíc monitor energii tak, že se jas obrazu automaticky přizpůsobuje svému okolí. Funkce EcoView-Optimizer reguluje jas bílé v závislosti na obsahu obrazu a snižuje tím nejen spotřebu energie, ale též zrakovou únavu uživatele. EcoView-Sense automaticky zapíná a vypíná obrazovku dle přítomnosti uživatele. Časovač Eco-Timer vypne monitor po nastaveném čase, čímž sníží jeho spotřebu. Zajímavý je režim „Paper“, který optimalizuje monitor pro čtení elektronických textů a rovněž při umělém osvětlení. 

 Hlavní přednosti:

  • Panel LCD o úhlopříčce 23,8 palce s poměrem stran 16:9 a technologií IPS pro vynikající obrazovou kvalitu 
  • Rámeček široký pouze 1 mm – extrémně kompaktní a mimořádně poutavý vzhled
  • Kontrast 1000:1, jas 250 cd/m², pozorovací úhel 178°
  • Klidný obraz bez poblikávání díkytechnologii VF-PWM-18kHz  
  • Funkce Auto-EcoView, EcoView-Index, EcoView-Sense a EcoView-Optimizer pro nejvyšší úsporu energie a optimální ergonomii
  • Integrované reproduktory a výstup na sluchátka
  • Rozbočovač USB 3.0 s jedním konektorem pro upstream a dvěma konektory pro downstream
  • Vstupy Display Port, HDMI, DVI-D a DSub pro digitální i analogové signály
Kompletní pětiletá záruka na elektroniku, LCD panel a jeho podsvětlovací systém je důkazem spolehlivosti monitoru. 

  Sponzorováno:

 

 Soutěž probíhá od pondělí 15.2. do neděle 21.2.2016.

Tato soutěž již skončila.

Tagy: