Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Master Internet

PR článek
Představte si, že nevidíte na displej svého telefonu. Ani to vám ale nebrání vyzkoušet si unikátní aplikaci, kterou vyvinul Master Internet ve spolupráci s nevidomými hudebníky a Nadačním fondem...
PR článek
Servery na půl cesty ke cloudu představuje jejich tvůrce, administrátor společnosti Master Internet Pavel Žák.
PR článek
Master Internet prohlubuje své partnerství se společností Dell. Díky své stabilní cloudové platformě.
PR článek
Odhalí se po skončení celosvětové konference, jaká z mobilních platforem je silnější?
PR článek
Virtuální servery jsou na vzestupu a cenově dostupnější než kdy dřív. Vyplývá to z dat hostingové společnosti Master Internet.
PR článek
Lídr v oblasti poskytování datacentrových služeb Master Internet se letos kromě serverhostingu zaměří hlavně na softwarové služby. Proč?
PR článek
Cloud už dnes není žádnou novinkou. Aktualizovaná platforma Master Internet nejenže běží v ekologickém datacentru, ale i díky mobilní aplikaci mají zákazníci servery stále pod kontrolou.
 
PR článek
O třetí cloudovou platformu (Hyper-V) rozšířil své cloudové IaaS služby český provozovatel datových center Master Internet.
PR článek
Hostingová společnost Master Internet otevřela nové a dosud nejekologičtější datové sály ve svém brněnském datacentru. Chlazení čerstvým vzduchem a aktivní ochrana před síťovými útoky tak řadí...
PR článek
master-internet-logo-middle
Provozovatel datových center Master Internet přináší do Česka službu dostupného veřejného cloudu. Ten si v Masteru na svobodné technologii OpenStack vybudovali sami.
PR článek
Vysoká dostupnost je požadavek číslo jedna u většiny zákazníků moderních datacenter. Podle Pavla Žáka z Master Internet si s ním umí poradit služba Site Recovery.
PR článek
master-internet-logo-middle
Díky produktu Živý server od Master Internet lze výrazně snížit náklady na serverhosting. Zákazníci totiž platí pouze za reálně spotřebovaný výkon.
PR článek
1
V Pražském datovém centru se nedávno natáčela část záběrů z komedie Maturita, který míří do kin letos v listopadu. Režisér Maturity Tomáš Houška si vybral datacentrum Master Internet kvůli...