Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

CDR server

Real name: 

Historie

Účet existuje již
14 let 4 měsíce

Články autora

PR článek
Rádi se díváte na filmy nebo hrajete hry? Není nic lepšího, než si svou vášeň užít na maximum. Vyzkoušejte drobné projektory plné moderních technologií nyní za výhodou cenu.
Svět kryptoměn je stejně vzrušující jako složitý a vyznačuje se rychlými změnami cen, které mohou nováčky zastrašit. Navzdory tomu digitální měny jako Bitcoin a Ethereum od uvedení na trh nejen...
PR článek
Pořiďte si kvalitní rychlou gravírku, která probudí vaši kreativitu. V prodeji je buď samostatně, nebo včetně praktického vybavení.
HP, Epson, Brother, Canon, Xerox Lexmart a takto bychom mohli pokračovat ještě pěkných pár chvil. Výrobou tiskáren se nyní zabývá mnoho firem. Tušíte však, v čem se jejich modely vlastně liší?
PR článek
Poohlížíte se po rychlejším internetu na doma? A věděli jste, že optický internet jednoduše nemá konkurenci? Letí rychlostí gigabitu za vteřinu.
PR článek
Hledáte kompaktní notebook s dobrou výdrží za slušnou cenu? Máme pro vás tip na lehoučký 15,6" model se čtyřjádrem, který můžete nyní získat se slevou 41 %.
Vyzkoušejte gravírování a řezání s gravírovačkou Atomstack, kterou můžete zakoupit za velmi zajímavou cenu.
PR článek
Grafické karty NVIDIA GeForce RTX 40 SUPER přišly na trh na začátku tohoto roku a přinesly výkonnostní posun zejména ve vyšší střední třídě. Zároveň se technologie RTX do stále nových titulů a metu...
PR článek
Oblíbenou gravírku Swiitol C24 Pro si můžete aktuálně zakoupit za výhodnou cenu samostatně, nebo včetně bohatého příslušenství.
Představujeme oblíbený projektor od Lenova, který vám umožní sledovat filmy a seriály na velké obrazovce ve dne i v noci.

Stránky