Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Super Flower

Nevíte co s prachama? Vražte je do spotřeby elektřiny. Nakupte pár R9 295 X2 či Titanů Z, ale pak budete potřebovat fakt pořádnej zdroj. Ještě že na nás Super Flower myslí!
Zvenku 21
Zdroj o výkonu 450 W, s certifikací 80 PLUS Gold, za nějakých 17 stovek a od tchawanského výrobce špičkových modelů? Obdržený vzorek ukazuje, že to možné je. Není to ale vlivem drastických úspor? A...
EVGA_SuperNova_1000_P2_2
O modernizaci 1kW zdroje EVGA SuperNova G2 jsem psal celkem nedávno. Jedna z mála výtek směřovala k tomu, že účinnost mohla být ještě lepší. To se teď splnilo a na trh dorazí verze s 80 PLUS Platinum.
Rosewill_Epoch_0
Americký výrobce rozšíří pasivní řadu Silent Night s platinovou certifikací o 600W model a přidá úplně nové platinové modely Epoch s monitoringem provozních parametrů za chodu.
Super_Flower_80_PLUS_Titanium
Delta spolu s Dellem vyrobili vůbec první zdroj s certifikací 80 PLUS Titanium už loni, ovšem ten nebyl určen pro spotřebitelský trh. Nyní takový zdroj spatřil světlo světa, vyrobil ho Super Flower.
EVGA_SuperNova_1000_G2_1
Novým přírůstkem do rodiny zdrojů SuperNova od EVGA je druhá generace SuperNova 1000. První inkarnací byl Nex-1000W Gold od FSP Group, ten ovšem byl zrušen a nahrazen právě G2 od Super Flower.
PC Power & Cooling PPCMK3S750
Na rozdíl od ostatních členů řady Silencer Mk III, které vyrábí Seasonic, jsou obě novinky tentokrát od Super Flower a nabízí vyšší účinnost.