Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

UHS-II

Premier ONE SDXC UHS-II U3 Class 10 jsou nové paměťové karty, které sahají až téměř na strop propustnosti UHS-II rozhraní. ADATA v nich používá 3D MLC čipy.
Její revír jsou digitální fotoaparáty a kamery, její tempo vražedné. A doprovází ji adekvátně rychlá čtečka s USB 3.1 rozhraním.
Ultra-rychlé rozhraní UHS-II součástí nových microSDXC kartiček SanDisk je tím hlavním, co umožňuje nové extrémně vysoké rychlosti.
Kombinace vysoké kapacity a velmi vysoké rychlosti se pochopitelně snoubí s hodně nadstandardní cenou. Nová paměťová karta od Lexaru ale zkrátí prodlevy v ukládání RAWů na minimum.
Dvě nové paměťové karty od Transcendu sice netrhají rekordy v kapacitě, ale nabídnou podporu nejnovějšího a nejrychlejšího rozhraní, které Secure Digital vůbec nabízí.
Poslední generace vysokorychlostního rozhraní SD karet dává netušené možnosti. Další extrémně rychlé SDHC/SDXC karty uvádí na trh japonská Toshiba. EXCERIA Pro SD umí čtení i zápis v rychlostech...
Díky UHS-II rozhraní může Lexar nabídnout zákazníkům SDXC kartu s rychlostním koeficientem 2000×. Kapacitu 64 GB tak bude možné z karty zkopírovat za pouhé tři a půl minuty.
 
SanDisk jako první nasazuje rozhraní UHS-II U3, díky kterému jeho SDHC a SDXC karty dosahují závratných rychlostí. Střelba rychlou zrcadlovkou tak dostává nový rozměr.
SDXC UHS-II U3
Majitelé smartphonů nahrávajících 4k video v řekněme uživatelské kvalitě to trápit nemusí, ale (polo)profi segment potřebuje garanci. Tou je nová verze standardu Secure Digital...