Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Diskuse k Ve znamení redukce (USB portů)

Podle mě je to úplně jednoduché. Prostě si takové notebooky nekupovat a je to.

Já osobně se určitě těším, až USB-C postupně vytlačí USB-A (je menší, rychlejší, obustranné, stejné v počítači i mobilu...), proprietární napájecí konektory notebooků (tady není asi o čem diskutovat) a taky HDMI / DP. Nebo - a já se to nestydím napsat - za mě klidně i ten audio jack.

Na druhou stranu jsem celkem rád, že než se tak stane, mám portově celkem bohatou X1, která veškeré výše uvedené porty kromě propritárního napájení stále ještě má. I v následující USB-C době budu ale celkem vyžadovat, aby moje stroje měly ty USB-C minimálně tři. Jeden port na notebooku je prostě úplná blbost.

+1
+5
-1
Je komentář přínosný?

To se budete mozna tesit dlouho a marne, nebot USB-C uz tu nejaky patek je a krome par mobilu ho temer zadne zarizeni nepouziva. Kde jsou mysi, tiskarny, atd? Ti myslim ty realne dostupne, obcas si sice prectu zpravu o nejakem superrychlem SSD externim disku s timto konektorem, ale zarizeni desitky tisic neni neco co kupuji normalni uzivatele.

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

Jednu myš už jsem v nabídce našel. :-) Tiskárny nejsou problém, ty mají stejně kabel separátně a USB-C USB-B kabel normálně existuje, takže tiskárny jsou už USB-C - ready. Nejlepší by bylo, kdyby i na tiskárně byl USB-C port, ale i teď je to lepší, než drátem do oka. Podobně vše s oddělávacím kabelem - třeba i ty SSDčka. Sám mám USB-C micro-USB kabel pro připojení telefonu k notebooku - děcka mi ho nekradou.

+1
-3
-1
Je komentář přínosný?

To je presne ten problem.. jednu. To je tak pro applisty, kteri nesmi mit na yvber. A tiskarna bude mit pul kabelu USB-C a pul USB-B, cili taky reseni naprd. Nehleda na to, ze clovek se casto nedozvi, zda v tom USB-C je i napajeni a obraz.

+1
+2
-1
Je komentář přínosný?

Při vší úctě xvasku, to je naprostá naivita. Konektory budou mizet všude a tvůj vlhký sen se nejspíš nevyplní. Vystupuješ jako ten poučený, který se rozhodl správně s tím, že ostatní jsou hlupáci. To je arogance sama.

+1
-1
-1
Je komentář přínosný?

Prosím, přečtěte si to po sobě než článek publikujete.. Hrubky jako "tenčí počítače" nebo "rychlí", to je snad pátá třída základky :( O vynechaných slovech ani nemluvím..

+1
+3
-1
Je komentář přínosný?

co je špatně na "tenčí počítače?" :-)

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Na tom by špatně nebylo nic, ale v článku je napsáno "tenší". Pro AB to pravděpodobně byla tak nepochopitelná chyba, že to radši napsal správně :-D Nebo mu to opravil autokorektor (který by se, jak vidět, hodil i autorovi článku).

+1
+1
-1
Je komentář přínosný?

Myslím, že váš článek zmínil určitý aspekt problému. Myslím, že to má mnohem víc ke studiu.
http://theimpossiblequiz.xyz

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

The article is really useful and meaningful. thank you for sharing.
http://slopegame.games/

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

The article you shared here is very awesome. I really like and appreciate your work. I have read your article deeply, the points that you mentioned in this article are useful
http://bit.ly/31Neb0e

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Obsah této stránky článku, považuji obsah za docela zajímavý a užitečný pro mě, děkuji za sdílení
http://pogogamesplay.com/moto-x3m.html

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

S rostoucí popularitou jediného a dokonalého USB-C konektoru roste i jeho parazitování na starších portech, typicky USB typ A. Nicméně máme rok 2018 a lepší to nejspíše nebude a jedinou odpovědí je dongle. https://get-shareit.com
https://installvidmate.com

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Konektory zmizí všude a váš mokrý sen se pravděpodobně nesplní https://forpc.onl/snaptube-for-pc/ https://jfi.cam/jiofilocalhtml/

+1
0
-1
Je komentář přínosný?

Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.