Nero InfoTool, další do rodiny Ahead utilit
Kapitoly článků
Nero InfoTool je nejnovějším pořírůstkem nástrojů, které se dodávají se známým programem pro vypalování Nero. Ten byl nejprve doplněn o nástroje pro práci se zvukem (Wav editor) a pro vytváření obalů (Cover designer), aby k němu byly posléze přidány programy DriveSpeed, pro nastavení rychlosti otáčení mechaniky, a CDspeed pro testovací účely. Nyní je tu nástroj, který vám poví, co všechno vaše mechanika dovede (Drive info), jaké CD v ní máte (Disc info), co všechno máte vlastně v počítači (Configuration info) a jaké máte nástroje pro vypalování (software info).
Tedy, poví vám to teoreticky. Prakticky se možná k výsledkům nedostanete. Zatím je tato první verze velmi chybová a tak se ji nepodařilo ani mě, ani Martinovi ji vůbec spustit. U Martina na Windows 98 SE s VIA Apollo KT133 shodí celý systém a mě na Windows 2000 s BX chipsetem to "jen" zařve přístup na špatné místo v paměti a program ukončí. Následující informace jsou tedy jen okoukané z obrázků a z oficiálních stránek tohoto programu. Pojďme se tedy společně podívat, co všechno nám InfoTool poví.
Drive Information
Všechny tyto informace se můžete dozvědět i z jiných programů, ale tady je máte pěkně pohromadě a najdete tu už i zmínku o podpoře Mount Rainier formátu!
Disc Information
Informace zde zobrazené jsou závislé na typu disku. Určitě by se daly najít i další informace, ale vše podstatné o daném disku tu je. V horním obrázku je vidět, co může hlásit u DVD a v dolním u CD (kupodivu se informace liší).
Diskuse ke článku Nero InfoTool, další do rodiny Ahead utilit