Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Nvidia spouští český Facebook, hraje o jednu GeForce GTX 590

WSCG 2009 na FAV ZČU: GTX285 + Tesla + CentOS + Igor Staněk

Po několika měsících vyjednávání a příprav se Nvidii podařilo konečně zprovoznit lokální fanouškovskou stránku na Facebooku a oficiální Twitter kanál. Twitter už je plně funkční a stránka na Facebooku bude spuštěna 24.3 ve dvě hodiny odpoledne, tedy za pár vteřin.

Při příležitosti zprovoznění Facebook stránky, připravilo české zastoupení pro všechny fanoušky společně s herním portálem Playzone soutěž o horkou novinku, vlajkovou loď mezi grafickými kartami Nvidia GeForce GTX 590, která je uvedena taktéž v tento moment. Za Nvidii bude přispívat na Facebook a Twitter celý CZ team v počtu několika lidí a nejedná se jen o překlad anglické verze. Cílem je informovat hlavně o lokálních novinkách a akcích týkajících se této společnosti. Sociální sítě začínají být velice důležitým zdrojem informací v našem oboru a Nvidia počítá, že se do budoucna tímto směrem zaměří daleko více.

Tagy: 
Zdroje: 

Nvidia

David Ježek

Dlouholetý zdejší redaktor (2005-2017), příznivec open-source rád píšící i o ne-IT tématech. Odpůrce sw patentů a omezování občanských svobod ve prospěch korporací. Fanoušek Asimova, Kinga, Feynmana, Sudka, 70mm filmu, sf/vf filmu, Fomapanu 400, starých dobrých her, 99% čokolády, indické kuchyně, domácího kváskového chleba a řady dalších věcí.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Nvidia spouští český Facebook, hraje o jednu GeForce GTX 590

Žádné komentáře.