Testy: Čtení CD-DA
Kapitoly článků
CD-DA(DAE)
CD-DA(DAE) 99 min.
S netypickou délkou CD-DA si poradí, ani tento disk ale nesmí překročit 99 minut. Náš testovací přečte celý se špatnou kvalitou DAE. Rychlost DAE je podle specifikace 32×, přístupové časy jsou kratší udávaných specifikací.
Advanced DAE Quality Test
DAE je v nejvyšší kvalitě. Mechaniky LiteOn až dosud disponovaly offsetem 24 bytů, s novým čipsetem přichází nová hodnota 2 736 bytů. LeadIn, ani LeadOut nečte. Subkanálové informace i CD-Text ano.
Error Correction Test
Skóre za kvalitu je vysoké, ale nemohla být změřena přesnost, protože Error Correction test patří k těm aplikacím, kterým se nedostává plnohodnotných informací o C2 chybách.
CD Quality Check
Také zde se nezdají býti informace korektní. CD Quality Check sice signalizuje C2 chyby, dokonce i C1, těch je ale méně než závažnějších C2. Některé diagnostické nástroje, stejně jako programy Feurio! a Exac Audio Copy si jsou jisty neschopností mechaniky informovat o korekcích C2 chyb.
CD-DA(DAE) s ochranou CDS100
Nenačte, zálohovat ani přehrát není možné.
CD-DA(DAE) s ochranou Key2audio
Načte jako CD-Extra, přehrát i zálohovat lze (Pozn. WIFT: Na našem trhu tedy podle platných právních norem nemá co dělat ;-).
CD-Text
Čte i zapisuje.
Exact Audio Copy