"... jeden z pracovníků Intelu anonymně uvedl, že i tak by prodeje velkého herního Battlemage nebyly prodělečné," A pracovník sa volal Nostradamus.
+1
-4
-1
Je komentář přínosný?
"... jeden z pracovníků
TantumX https://diit.cz/profil/tsgipmggw6
8. 5. 2026 - 07:54https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse"... jeden z pracovníků Intelu anonymně uvedl, že i tak by prodeje velkého herního Battlemage nebyly prodělečné," A pracovník sa volal Nostradamus.https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537144
+
Vzali bojové vozidlo pěchoty na nákup v Lídlu skrz ucpanou Prahu a diví se, že si nevede lépe, než Dacia Logan? Já se nedivím. Ta karta je určena k něčemu ZCELA jinému, její cena je prostě vyšší, protože nese 32GB GDDR6 a ne, fakt bych nečekal, že v tuhle chvíl bude mít vyladěnou podporu pro běh her. Kde tady najdu článek podobně přistupující třeba ke Quadro RTX 8000, nebo Instinct MI300?
Vzali bojové vozidlo pěchoty na nákup v Lídlu skrz ucpanou Prahu a diví se, že si nevede lépe, než Dacia Logan? Já se nedivím. Ta karta je určena k něčemu ZCELA jinému, její cena je prostě vyšší, protože nese 32GB GDDR6 a ne, fakt bych nečekal, že v tuhle chvíl bude mít vyladěnou podporu pro běh her. Kde tady najdu článek podobně přistupující třeba ke Quadro RTX 8000, nebo Instinct MI300?
Davide, ty se furt snažíš najít, co je špatně. Battlemága jako herní Intel nevydal, i když to měl v plánu. Jak jinak chceš odhadnout, jak by dopadl, kdyby byl jako herní vydaný? Jinak mám takový dojem, že některé z těch profesionálních karet AMD a NVidie se taky testovaly v herním režimu.
+1
+8
-1
Je komentář přínosný?
Davide, ty se furt snažíš
Ji Si https://diit.cz/profil/jisi
8. 5. 2026 - 18:15https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuseDavide, ty se furt snažíš najít, co je špatně. Battlemága jako herní Intel nevydal, i když to měl v plánu. Jak jinak chceš odhadnout, jak by dopadl, kdyby byl jako herní vydaný? Jinak mám takový dojem, že některé z těch profesionálních karet AMD a NVidie se taky testovaly v herním režimu.https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537204
+
Vydaný nebyl. Tečka. Nemá smysl se bavit o "coby kdyby", prostě nebyl. A co se týče testů Instinctů a Quader? Viděl jsem to tady (zdůrazňuji slovo TADY)?
Vydaný nebyl. Tečka. Nemá smysl se bavit o "coby kdyby", prostě nebyl. A co se týče testů Instinctů a Quader? Viděl jsem to tady (zdůrazňuji slovo TADY)?
9. 5. 2026 - 11:59https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuseDoprdele Davide, ty už si to ani nezkusíš vyhledat?
https://diit.cz/clanek/test-hp-nvidia-quadro-rtx-5000-16gb-vs-herni-graficke-kartyhttps://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537245
+
Šest let starý test karty ze středního segmentu? No, to jsem zrovna nemyslel žejo, ale budiž. Kdy zde bude test B70 ve vlastní, ideálně no-Xově, režii?
Šest let starý test karty ze středního segmentu? No, to jsem zrovna nemyslel žejo, ale budiž. Kdy zde bude test B70 ve vlastní, ideálně no-Xově, režii?
Clovek by tak nejak trochu cekal, ze budes mit navic, nez prozivat obdobi vzdoru triletych..
:)
+1
+3
-1
Je komentář přínosný?
Clovek by tak nejak trochu
tombomino https://diit.cz/profil/tombomino
10. 5. 2026 - 12:14https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuseClovek by tak nejak trochu cekal, ze budes mit navic, nez prozivat obdobi vzdoru triletych..
:)https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537263
+
"V ray-tracingu je na tom Arc o 1 % lépe než Arc -..."
" Takty jsou mezeny 230W TDP,.."
zabte ty šotky
+1
+2
-1
Je komentář přínosný?
"V ray-tracingu je na tom Arc
SudetChobot https://diit.cz/profil/salam-aveku
9. 5. 2026 - 09:10https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse"V ray-tracingu je na tom Arc o 1 % lépe než Arc -..."
" Takty jsou mezeny 230W TDP,.."
zabte ty šotkyhttps://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537234
+
"... jeden z pracovníků Intelu anonymně uvedl, že i tak by prodeje velkého herního Battlemage nebyly prodělečné," A pracovník sa volal Nostradamus.
Vzali bojové vozidlo pěchoty na nákup v Lídlu skrz ucpanou Prahu a diví se, že si nevede lépe, než Dacia Logan? Já se nedivím. Ta karta je určena k něčemu ZCELA jinému, její cena je prostě vyšší, protože nese 32GB GDDR6 a ne, fakt bych nečekal, že v tuhle chvíl bude mít vyladěnou podporu pro běh her. Kde tady najdu článek podobně přistupující třeba ke Quadro RTX 8000, nebo Instinct MI300?
Vzali bojové vozidlo pěchoty na nákup v Lídlu skrz ucpanou Prahu a diví se, že si nevede lépe, než Dacia Logan? Já se nedivím. Ta karta je určena k něčemu ZCELA jinému, její cena je prostě vyšší, protože nese 32GB GDDR6 a ne, fakt bych nečekal, že v tuhle chvíl bude mít vyladěnou podporu pro běh her. Kde tady najdu článek podobně přistupující třeba ke Quadro RTX 8000, nebo Instinct MI300?
https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537202 +Davide, ty se furt snažíš najít, co je špatně. Battlemága jako herní Intel nevydal, i když to měl v plánu. Jak jinak chceš odhadnout, jak by dopadl, kdyby byl jako herní vydaný? Jinak mám takový dojem, že některé z těch profesionálních karet AMD a NVidie se taky testovaly v herním režimu.
Vydaný nebyl. Tečka. Nemá smysl se bavit o "coby kdyby", prostě nebyl. A co se týče testů Instinctů a Quader? Viděl jsem to tady (zdůrazňuji slovo TADY)?
Vydaný nebyl. Tečka. Nemá smysl se bavit o "coby kdyby", prostě nebyl. A co se týče testů Instinctů a Quader? Viděl jsem to tady (zdůrazňuji slovo TADY)?
https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537239 +Doprdele Davide, ty už si to ani nezkusíš vyhledat?
https://diit.cz/clanek/test-hp-nvidia-quadro-rtx-5000-16gb-vs-herni-graf...
Šest let starý test karty ze středního segmentu? No, to jsem zrovna nemyslel žejo, ale budiž. Kdy zde bude test B70 ve vlastní, ideálně no-Xově, režii?
Šest let starý test karty ze středního segmentu? No, to jsem zrovna nemyslel žejo, ale budiž. Kdy zde bude test B70 ve vlastní, ideálně no-Xově, režii?
https://diit.cz/clanek/velky-battlemage-ve-hrach-dotahuje-geforce-rtx-5060-ti/diskuse#comment-1537261 +Clovek by tak nejak trochu cekal, ze budes mit navic, nez prozivat obdobi vzdoru triletych..
:)
"V ray-tracingu je na tom Arc o 1 % lépe než Arc -..."
" Takty jsou mezeny 230W TDP,.."
zabte ty šotky
Pro psaní komentářů se, prosím, přihlaste nebo registrujte.