Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

WD TV dostává následníka s interním HDD

diit.cz logo na CD-R serveru 1. dubna 2009

Malý jednoduchý přehrávač všemožných multimédií Western Digital TV Live HD (podobný jsme testovali v podání Asus O!Play Air) nyní dostává mladšího lepšího bratříčka. WD Elements Play, jak se nový produkt jmenuje, samozřejmě přehrává vše možné včetně 1080p videí, hlavní novinkou je ale dohnání skluzu za řadou dalších výrobců integrováním pevného disku do těla přístroje.

Western Digital se rozhodl uvést jak 1TB, tak 2TB verzi, nicméně máme jisté pochyby, že ta menší mezi stahovači BDripů a sběrateli tisíců episod různých seriálů moc slávy nenadělá, ostatně i 2TB disky jsou v 1080p době docela těsné. Už aby tu byly 3 a 4TB disky.

Každopádně při rozměrech 225×149×41 mm váží Elements Play 1,05 kg, většinu toho má na svědomí pochopitelně pevný disk. Stále je zde jak HDMI či komponentní výstup, tak i USB 2.0 rozhraní pro další rozšíření kapacity. Ceny obou verzí zatím oznámeny nebyly, stejně tak i další parametry rádi přineseme, až bude mít výrobce toto zařízení na svém webu.

Tagy: 
Zdroje: 

Galerie ke článku

David Ježek

Dlouholetý zdejší redaktor (2005-2017), příznivec open-source rád píšící i o ne-IT tématech. Odpůrce sw patentů a omezování občanských svobod ve prospěch korporací. Fanoušek Asimova, Kinga, Feynmana, Sudka, 70mm filmu, sf/vf filmu, Fomapanu 400, starých dobrých her, 99% čokolády, indické kuchyně, domácího kváskového chleba a řady dalších věcí.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku WD TV dostává následníka s interním HDD

Úterý, 10 Srpen 2010 - 12:54 | JVc | me u techto krabicek spis chybi zmena pomeru...
Úterý, 10 Srpen 2010 - 11:54 | Hexer | Co mi casto u tehle domacich multimedialnich...

Zobrazit diskusi