Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Eurocom

M 404 8
Pod značkou Eurocom se prodává mnoho notebooků, které jsou spíše desktopy nacpané do tenkého těla. A tak má velké zkušenosti s implementováním co nejvíce wattů výkonu do co nejmenší krabičky.
Přenosný počítač od Eurocomu, do kterého jdou naskládat čtyři pevné disky velikost 2,5 palce, lze nyní povýšit na celkově 8TB kapacitu. Je to konečná?
P 1100322 Perex
Dnes se podíváme na skutečně výjimečný notebook. Malý stroj s obrovským rozlišením, výkonným CPU i GPU pro hraní her, SSD v mSATA slotu a další skvělou výbavou.
U notebooků s výměnnou grafikou a lehkých malých strojů nebude nutné v případě Eurocomu (v Česku prodávaný pod značkou Goldmax) volit Windows. Výrobce zavádí do nabídky i Linux v několika podobách.
EUROCOM Monster 1.0_
Když jsme přemýšleli, co z parametrů nového pidinotebooku Eurocom vypíchnout do nadpisu, na nic jsme nepřišli. Nový stroj této společnosti totiž při své velikost exceluje jak CPU, tak GPU částí a...
AMD Radeon HD 7970M
Dnešním dnem AMD oficiálně uvádí Radeon HD 7970M, tedy nejvýkonnější jednočipový grafický čip do notebooků. Tentokrát nejde o nic přejmenovaného, ale nové 28nm GPU postavené na nové architektuře GCN.
Goldmax Storm: LCD, čelní pohled
Notebooky Eurocom jistě netřeba představovat. Mnohé modely této společnosti jsou upgradovatelné a i dalšími aspekty dokáží zaujmout. Na jejich seznam nyní firma přidává jeden poměrně unikátní: k...
 
Eurocom Radeon HD 6970M MXM 3.0b module
Společnost Eurocom, kterou u nás zastupuje Goldmax, uvedla na trh MXM modul (12vrstvé PCB) osazený GPU „Blackcomb XT“, tedy Radeonem HD 6970M na 680 MHz plus 2 GB GDDR5 paměti na efektivních 3,6...