Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Oppo

Oppo, jeden z největších Čínských výrobců chytrých telefonů, představil svou vlajkovou loď Oppo Find X. Kromě vysoké ceny s sebou přináší obrazovku prakticky bez rámečků, výkonný procesor a...
Pokud jde o kopírování designu mobilních telefonů, je nejhlasitějším odpůrcem Apple a jeho právní oddělení. Čínští výrobci přitom o iPhony ztrácejí zájem a jednoznačně preferují návrhy Samsungu…
Sony vyrábí nejlepší CMOS snímače na světě a tak má oproti svým výrobním kapacitám velký přebytek zákazníků. Může si tak vybírat a na vrcholu jejího seznamu najdeme významné hráče smartphonového trhu.
Na Mobile World Congressu 2017 v Barceloně sice čínské Oppo neukázalo žádný převratný smartphone, zato se pochlubilo se zajímavou technologií duálního fotoaparátu pro tento typ přístrojů.
Nejen velké zavedené značky, zejména japonské, uvádějí na trh UltraHD Blu-ray přehrávače. Čínský výrobce chytrých telefonů Oppo se na toto pole pouští také a bude chtít zaujmout cenou.
Zdá se, že cestou pro budoucí smartphony nebude co nejvyšší kapacita akumulátorů a co nejmenší spotřeba (na úkor výkonu), ale technologie vedoucí k co nejrychlejšímu nabíjení. Oppo umí 2500 mAh na...
Oppo R 5 2014 10 23 3 1
Popularita ohýbání velkých smartphonů dá nepochybně vyniknout i novému smartphonu od čínského Oppo. Model R5 totiž při úhlopříčce displeje 5,2 palců drží anorektickou tloušťku těla 4,85 milimetrů.
 
Nový smartphone od Oppo ukazuje, že i s malým 13Mpix kašpárkem jde dělat velké 50Mpix divadlo. Využívá k tomu rychlou sérii dílčích expozic kombinovaných do výsledného snímku.