Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Bethesda už netvoří žádný další DLC pro Skyrim

Skyrim, motivační obrázek :-)
Éra oblíbené páté hry série The Elder Scrolls se pomalu uzavírá. Bethesda se nechala slyšet, že žádná další DLC již netvoří a naopak zaměřuje svoji pozornost na zbrusu nový herní titul...

To samozřejmě nebrání tvůrcům modů, aby si, podobně jako na Oblivionu, smlsli i na Skyrimu. Ostatně se to již děje. Ale žádný nový obsah, který by rozšířil herní svět či prohloubil příběh již Bethesda aktuálně netvoří. Místo toho soustředí své síly na nový projekt, o kterém možná něco vypovídá, možná nevypovídá vůbec nic, kratililinký teaser.

Na dotaz jednoho fandy, zdali jde o nový Fallout, odpověděl Pete Hines (vice president PR a marketingu v Bethesdě) prostým „Hádej znova“. Tak si to prozatím vyložte sami jak chcete :-).

Tagy: 
Zdroje: 

David Ježek

Dlouholetý zdejší redaktor (2005-2017), příznivec open-source rád píšící i o ne-IT tématech. Odpůrce sw patentů a omezování občanských svobod ve prospěch korporací. Fanoušek Asimova, Kinga, Feynmana, Sudka, 70mm filmu, sf/vf filmu, Fomapanu 400, starých dobrých her, 99% čokolády, indické kuchyně, domácího kváskového chleba a řady dalších věcí.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Bethesda už netvoří žádný další DLC pro Skyrim

Sobota, 20 Duben 2013 - 23:18 | JoHnY3 | Vubec nejlepsi je vycekat si GOTY verzi v akci na...
Pátek, 19 Duben 2013 - 09:40 | PHiLiPZ | Cakam na GOTY verziu so vsetkymi datadiskami,...

Zobrazit diskusi