Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Skyrim

Z více než 5 let starého Skyrimu bude vyždímán další nový potenciál. Bethesda připravuje verzi hry pro Playstation VR. Uvedena bude v listopadu 2017.
blog
TES V Skyrim
Ať už Behtesda udělá cokoli a jakkoli, vždy to s každým novým dílem série The Elder Scroll schytá od nemalé části fanoušků. Je ale vůbec vhodné se inspirovat u minulých dílů?
blog
Skyrim Special Edition 5
I vrabci na střeše už měsíc vědí to, co jsem já zaregistroval až nyní. Todd Howard v polovině ledna oznámil, že Skyrim vyjde též na konzoli Nintendo Switch. Není to skvělé?
blog
Skyrimspecial 015
Předně musím napsat, že remastery nemám rád. Obvykle to zavání leností tvůrců, kteří než aby udělali něco pořádného, jen poupraví starší úspěšný titul. Většina remasterů navíc nestojí za nic.
Dsc 5122 Zaslepka
V krátkosti se podívejme na to, jak se Sapphiru povedl nereferenční model Radeonu RX 480, který nese jméno Nitro+.
blog
Screenshot 98
Jistě se mnozí se mnou shodnete, že výchozí úhel záběru ve Skyrimu (či F4) je poměrně malá a člověka to nutí pořád se i za chůze/běhu rozhlížet do stran. Někdo to vyřešil pomocí EyeFinity, ale F4...
blog
Vyjádření vicepresidenta Bethesdy, Peta Hinese, to je oč tu běží. Bethesda věří, že se to povede, ale jistá si samozřejmě bude až v říjnu. Fallout 4 mezitím plní stránky herních serverů.
 
blog
Včera vydal no-X článek na téma záměrné nekvality her Ubisoftu v kontrastu jejich rostoucích prodejů na PC. Zaslouží si to dodatečné okomentování.
Dsc 0141 Vse
Dnešní test je reakcí na recenzi notebooku Lenovo s APU platformou AMD. Ukážeme si, jestli byl již před 3+ lety na trhu lepší notebook za cenu o 4 tisíce Kč nižší.
blog
Pokračování úspěšné singleplayerové řady Elder Scrolls údajně potvrdila sama Bethesda. Jaký tedy má být šestý díl řady, která si již své místo v herní historii vydobyla?
blog
TES V Skyrim
The Elder Scrolls V: Skyrim je na trhu již téměř 3 roky. Po více než 1 tisíc dnů můžeme bloudit po Tamrielu a užívat si menší či větší bugy, které nám tam, navzdory velkohubému marketingu, Todd...
blog
Připravovaná hra Tom Clancy's The Division má být další, která bude obětí snížené kvality grafiky ve srovnání s tím, co PC hráčům prezentoval vydavatel na letošní E3. Tento trend se nám...
The Elder Scrolls Anthology
Bethesda vymyslela další bezva způsob, jak ze série Elder Scroll vyždímat další peníze. Na trh přichází kompletní edice od Arény až po Skyrim...
Civilization 5 BIG
Skrze nový Direct 3D 9 Gallium3D state tracker mohou DirectX 9 hry běhat na Linuxu lépe než pod Wine...
Skyrim, motivační obrázek :-)
Éra oblíbené páté hry série The Elder Scrolls se pomalu uzavírá. Bethesda se nechala slyšet, že žádná další DLC již netvoří a naopak zaměřuje svoji pozornost na zbrusu nový herní titul...