Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Bezdrátové pecky Xiaomi QCY T1C s vámi vydrží téměř dva dny na jediné nabití

PR článek
Nenechte si zkazit poslech své oblíbené hudby množstvím kabelů. Vychutnejte si hudební extázi bez závazků a bez omezení.

Krátce po přelomu tisíciletí nastala doba bezdrátová. Všichni nadšeně vítají možnost vychutnat si každičký tón z oblíbené hudby, aniž by vám o nos cvrnkal kabel či aby vám zip od bundy stále vyrvával špunty z uší. Na počátcích těchto technologií panovaly obavy o jejich výdrž. Nyní jsou i tyto problémy ty tam, a to s příchodem bezdrátových sluchátek jako např. Xiaomi QCY T1C.

Samy o sobě vydrží tyto sluchátka plných 5 hodin nepřetržitého přehrávání. Po uplynutí této doby se však nemusíte obávat, protože krabička, ve které se sluchátka skladují, supluje powerbanku, kde se schovává dalších 380 mAh energie, přičemž sluchátka pojmou 43 mAh na jeden nabíjecí cyklus. Pokud bychom na to šli logicky, tak do tohoto pouzdra se vejde více než 8 cyklů, čímž se dostáváme na krásných 40 hodin.

Pomyslnou třešničkou na dortu pak je technologie Bluetooth 5.0, která oproti předchozím verzím disponuje extrémně nízkou spotřebou. Velice užitečný je také dosah, který činí úctyhodných 10 metrů. To v praxi znamená, že ani nemusíte mít mobil v kapse, ale můžete pochodovat po bytě, kanceláři nebo posilovně, jak se vám zlíbí. 

Samozřejmostí pak jsou ergonomicky tvarovaná sluchátka, která padnou do každého ucha tak pohodlně, že je vlastně ani neucítíte a při tom dokonale utěsní ucho, aby ani sebemenší hluk zvenčí neprosákl do vašeho sluchovodu. Nemusíte se znepokojovat ani při příchozím hovoru, protože ten v klidu vyřídíte pomocí zabudovaného mikrofonu. Stačí jen klepnout na sluchátko a tím přijmete hovor.