Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

PR článek

PR článek
Pořiďte si kvalitní rychlou gravírku, která probudí vaši kreativitu. V prodeji je buď samostatně, nebo včetně praktického vybavení.
PR článek
Grafická karta GeForce RTX 4070 Ti Super představuje jednu z nejnovějších a nejvýkonnějších nabídek společnosti NVIDIA pro herní a grafické aplikace. S novými technologiemi a vylepšeným výkonem...
PR článek
Poohlížíte se po rychlejším internetu na doma? A věděli jste, že optický internet jednoduše nemá konkurenci? Letí rychlostí gigabitu za vteřinu.
PR článek
Hledáte kompaktní notebook s dobrou výdrží za slušnou cenu? Máme pro vás tip na lehoučký 15,6" model se čtyřjádrem, který můžete nyní získat se slevou 41 %.
PR článek
Grafické karty NVIDIA GeForce RTX 40 SUPER přišly na trh na začátku tohoto roku a přinesly výkonnostní posun zejména ve vyšší střední třídě. Zároveň se technologie RTX do stále nových titulů a metu...
PR článek
Oblíbenou gravírku Swiitol C24 Pro si můžete aktuálně zakoupit za výhodnou cenu samostatně, nebo včetně bohatého příslušenství.
PR článek
Představme si blíže populární modely 3D tiskáren Creality Ender-3 V3 SE a Creality K1C, které můžete pořídit za zvýhodněnou cenu.
 
PR článek
Gravírování nemůže být jednodušší. Podívejme se podrobněji na zoubek nového modelu značky Swiitol s 18W laserem.
PR článek
Tady jsou důvody, proč chtít v herním notebooku GeForce RTX řady 40.
PR článek
Laserové gravírovací stroje přináší fascinující spojení technologie a kreativity. Představme si oblíbené modely gravírovaček od značek Sculpfun, Algolaser a Swiitol, které vás nebudou stát více než...
PR článek
Objevte možnosti Movavi Video Converter! Zjistěte, jak tento všestranný nástroj může zjednodušit vaše potřeby pro konverzi videa. Díky intuitivním a spolehlivým funkcím je Movavi Video Converter...
PR článek
Udržujte bez námahy svůj domov čistý a uklizený. Naplánujte si úklid přes smartphone s inovativním robotickým vysavačem Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C, který nyní pořídíte za akční cenu.
PR článek
Probuďte v sobě umělce. Vyzkoušejte gravírovací stroj, který vám vykouzlí precizní mistrovské dílo za pár minut.
PR článek
Společnost Digiarty Software si připravila nový konvertor na editaci zvuku a videa poháněný umělou inteligencí.
PR článek
S příchodem elektrických vozidel do naší dopravy vstupujeme do éry, která přináší nejen revoluci v pohonu, ale i zásadní změny v oblasti automobilové elektroniky.