Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Bleskový výprodej! Kvalitní 3D tiskárna pro domácí využití. Mrkněte, co dokáže

Internetových obchod TomTop opět uvolnil pár desítek kousků kvalitních 3D tiskáren, které nyní po omezenou dobu můžete pořídit za poloviční cenu. Na první pohled zaujme kousek od Geeetechu vzhledem, neméně překvapí i ve svých útrobách.
PR článek

Levné 3D tiskárny, které by se cenou vešly pod 10 tisíc Kč, většinou dávají na sobě svojí nízkou cenovku znát už od pohledu. Internetový obchod TomTop tedy uvolnil řadu 3D tiskáren od společnosti Geeetech, které se naopak na vašem stole budou vzhledem přímo vyjímat, a srazil jejich cenovku na bezmála polovinu původní ceny.

Díky dopravě zdarma navíc není divu, že se většina kusů již vyprodala. Mrkněte tedy, zda ještě patříte mezi šťastlivce a zbyl na vás nějaký kousek.

Za ~6000 Kč tak nyní pořídíte kvalitní zařízení, který šlape na paty i mnohonásobně dražším výrobcům. Stačí se podívat na ukázky produktů, jaké komunita tiskne právě pomocí Geeetech E180. Všimnout si můžete uhlazeného stylu a preciznosti, která si hravě poradí i s komplexními výrobky plných prostorových mezer. Právě s těmito detaily mají levnější 3D tiskárny problémy, vy však nemusíte.  

Doporučujeme zhlédnout: Ukázky výrobků z Geetech E180. Modely, vázy nebo třeba Pokémoni

Elegantní vzhled navíc není pouze na okrasu, ale poskytuje vysokou stabilitu a velkou pracovní plochu, díky které vytisknete i náročnější projekty. Geetech E180 se dále vyznačuje vysokou rychlostí tisku, kterou můžete navíc kdykoliv pozastavit a obnovit. Absolutní kontrolu vám také nabídne propojení přes Wi-Fi a možnost dálkového ovládání. Nejste tak odkázáni pouze na uživatelské rozhraní tiskárny.   

Znalci, které by zajímaly další podrobnosti jako průměr trysky, vlákna, přesnost, tloušťka vrstev a provozní teploty, naleznou kompletní specifikace zde.

Kvalitou tisku tak zaujme především kutily, manufaktury, hračičky, designéry, ale i učitele a studenty, např. medicíny nebo architektury. Skvěle poslouží i pro každodenní účely, včetně tisku dětských hraček – například modely Pokémonů. Ukázku z tvorby naleznete zde nebo na videu výše. 

Možnosti jsou nekonečné, a díky neustále se rozvíjející komunitě máte vždy po ruce již předem vytvořené projekty, které si stačí pouze stáhnout a nechat na zařízení vytisknout. Stačí se ohlížet po souborových formátech .STL a G-code a nainstalovat si bezplatný software EasyPrint 3D. 

Internetový obchod TomTop pro tuto kusově limitovanou akci nabízí rovněž dopravu zdarma i do České republiky. Neváhejte tedy a pořiďte si tuto elegantní 3D tiskárnu, kterou vám každý bude závidět, a ušetřete polovinu její běžné ceny. 

Tagy: