Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Bleskový výprodej! Kvalitní bezdrátová sluchátka s odolností proti dešti i potu

PR článek
Přežijte nadcházející parno i aprílové počasí ve všech jeho formách, a vysmějte se matce přírodě, až se vás zase bude snažit změnou počasí připravit o kvalitní poslech hudby.

Tradiční sluchátka si příliš nerozumí se změnami počasí, ani častým nošením. V deštivém dni neodolávají sprše shůry a dříve či později vypoví jedna z pecek službu. V parném dni naopak špatně snášejí kapky potu, které jsou navíc daleko agresivnější nežli dešťová voda. Nemluvě o tom, když se vám zachce sportu, to už můžete sluchátka střídat jedno za druhé. Zvolte bezdrátová sluchátka s odolností IPX Level 4, která odolají vašim i přírodním slejvákům. 

Pořiďte si raději jednou kvalitní bezdrátová sluchátka, která vydrží jakékoliv nepříznivé podmínky a ke všemu se v kapse nezamotají. Do časově limitované a kusově omezené akce nyní internetový obchod zařadil sluchátka Dodocool Wireless V4.1, která nyní seženete za pár drobných v 58% slevě! Polovina kusů je už pryč, tak raději mrkněte, zda čtete tento článek včas.

Bezdrátová sluchátka propojíte s jakýmkoliv smartphonem, tabletem, notebookem či PC pomocí bezdrátové technologie Bluetooth až do vzdálenosti 10 metrů. Majitelé moderních telefonů je spárují se svým zařízením v mžiku pomocí funkce NFC, kdy stačí jen sluchátka přiložit k zadní straně smartphonu.

O kvalitní hudební poslech ve vysokém rozlišení se stará audiokodek aptX HD Audio od společnosti Qualcomm. Skvěle si poradí i s okolním hlukem, který odbourává technologie CVC 6.0. Zahraniční recenze dokazují všestrannou spokojenost zákazníků, kteří si pochvalují především skvělý poměr ceny/výkon. V rámci slevové akce jsou tak nyní ve své cenové relaci absolutně bezkonkurenční. 

Bezdrátová sluchátka se dále pyšní prémiovým vzhledem a praktičností. Při jejich používání necháte svůj mobilní telefon natrvalo v kapse, jelikož ovládací prvky na jednom z uší se postarají o ovládání hlasitosti, playback a zvedání i pokládání hovorů. Se svými kontakty se dorozumíte pomocí integrovaného mikrofonu. Ovládací prvky oceníte obzvláště v deštivém dni, kdy se vytahování telefonu z kapsy skutečně nevyplácí. 

Stav baterie indikují sluchátka dvěma způsoby, totiž LED diodou na těle a v notifikační liště telefonu. Na jedno nabití vydrží při konstantním poslechu hudby až 10 hodin, v pohotovostním režimu dokonce 180 hodin. Při nadstandardní lehkosti 24 gramů je na svých uších ani nepocítíte. V balení jsou navíc dodávány se třemi velikostmi pecek, takže si vždy vyberete dle svých preferencí.

Bezdrátová sluchátka seženete v 58 % slevě jen tento týden. Akce však může skončit předčasně při vyprodání všech zařazených kusů. Polovina z nich už je fuč. Mrkněte se tedy, zda máte to štěstí, a ještě na vás nějaký kus zbyl, a případně neváhejte. Doprava do České republiky je zdarma.