Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Bleskový výprodej: Pořiďte si robotický vysavač či soundbar s až -78% slevou

PR článek

Zdroj: Shutterstock

Zapomeňte na průměrný zvuk a únavné úklidové maratóny! Představujeme Redmi MDZ-34-DA TV soundbar pro dokonalý filmový zážitek a Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C, který vám pomůže udržovat váš domov čistý a uklizený bez námahy. Objevte, jak tyto inovativní produkty zlepší váš každodenní život a ušetří vám čas i energii.

V dnešní uspěchané době hledáme způsoby, jak si užít volný čas a zároveň udržovat naše domovy v nejlepším stavu. Máme pro vás dva produkty, které aktuálně naleznete v až -78% slevě v internetovém obchodě Cafago. Mijia Robot Vacuum-Mop 3C vám odškrtne další položku při úklidu vaší domácnosti, abyste se mohli věnovat zajímavějším činnostem! Například sledování vašich oblíbených filmů a seriálů, které si obohatíte realistickým ozvučením díky televiznímu soundbaru Redmi MDZ-34-DA

Úklid bez námahy s robotickým vysavačem Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C

Robotický vysavač Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C je ideální řešení pro všechny, kteří chtějí udržovat svůj domov čistý a uklizený bez zbytečné námahy. S novou generací LDS laserové navigace tento vysavač dokáže rychle a přesně určit prostor vašeho domova a vytvořit plán úklidu. S podporou více map lze snadno přepínat mezi místnostmi a nastavit plán úklidu podle vašich potřeb.

S jeho silným sacím výkonem a čtyřmi úrovněmi sacího módu, dokáže tento vysavač snadno a rychle skrýt i drobné prachové částice, které by jinak zůstaly schované. Díky možnosti přizpůsobení úklidu každé místnosti lze snadno zabránit vzniku sekundárního znečištění a zajistit, aby se prach a nečistoty dostaly tam, kde mají.

Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C je také vybaven inteligentním elektrickým řízením vodní nádrže, které zajišťuje rovnoměrný výtok vody a nepřetržité mokré vytírání. Díky tomu se dokáže vysavač snadno vypořádat s jakýmkoli druhem podlahy a zajistit, že vaše domácnost bude vždy dokonale čistá.

Díky ovládání pomocí Mi Home aplikace lze tento vysavač ovládat z vašeho telefonu a snadno ho naplánovat na úklid přesně podle vašich potřeb. Ať už jste v práci nebo na cestách, váš domov bude vždy dokonale uklizený a připravený na vaše návraty.

S jeho moderním designem a snadnou obsluhou se Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C stane neocenitelným pomocníkem v každé domácnosti. Robotický vysavač Xiaomi Mijia Robot Vacuum-Mop 3C nyní pořídíte v -69% slevě v internetovém obchodě Cafago. Doprava zdarma ze sousedního Německa a dodání do 1-2 pracovních dní rozhodně potěší. Nabídka je ovšem velmi omezena, a to pouze na 70 kusů. 

Vylepšete svůj filmový zážitek s Redmi MDZ-34-DA TV soundbarem

Přemýšlíte, jak si vylepšit zážitek z vašeho domácího kina? Redmi MDZ-34-DA TV soundbar nabízí neuvěřitelně realistický zvukový zážitek, který vám umožní plně se ponořit do filmového děje. Díky dvěma plnofrekvenčním reproduktorům a speciálně vyvinutému akustickému algoritmu, tento soundbar dokáže přinést úchvatný zvukový zážitek, který vás okouzlí. Navíc, s jeho elegantním matným designem v černé barvě, bude působit jako vynikající doplněk vašeho interiéru.

Redmi MDZ-34-DA nabízí kabelové i bezdrátové připojení, včetně BT 5.0 bezdrátového připojení, S/PDIF a AUX kabelového připojení, což vám umožní připojení k různým zdrojům zvuku. S možností instalace na zeď nebo stůl si můžete snadno přizpůsobit jeho umístění podle svých potřeb.

S rozměry 7806463mm a hmotností pouze 1800g je Redmi MDZ-34-DA snadno přenosný a může být umístěn kdekoli v místnosti. A s výkonem >12W x2 a frekvenční odezvou 80Hz-20kHz, vám nabídne neuvěřitelně čistý a silný zvuk.

Redmi MDZ-34-DA TV soundbarem nyní pořídíte v -78% slevě v internetovém obchodě Cafago. Nabídka je ovšem časově i kusově omezena. Mrkněte se tedy, zda na vás ještě nějaký z nabízených 170 kusů zbyl. I tomto případě se můžete těšit z dopravy zdarma a dodání do 1-2 pracovních dní ze sousedního Německa.