Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Chraňte své bezpečí, soukromí a data: Jaký zálohovací program zvolit?

PR článek
V září se vracíme zpátky do školních lavic, k pracovním stolům a začínáme si se svými přenosnými počítači hrát na stěhovavé ptáky, kteří v jednom kuse pracují z jiného místa. Při práci v terénu, respektive mimo domov, bychom ovšem měli brát velký zřetel na vlastní bezpečí, a předcházet problémům pravidelným zálohováním.

Největším kamenem úrazu každého uživatele je neustálá práce z neověřených sítí. Vlastním bezpečím si nemůžeme být jisti v práci, na školní Wi-Fi, natož pak v kdejakých kavárnách či restauracích. Velký bratr může číhat prakticky kdekoliv, a infikovat naše zařízení lacinými triky, který lze předcházet jednoduchým zálohováním.

Easeus Todo 5Easeus Todo 2Easeus Todo 3

Opatřete si svůj zálohovací software co nejdříve a chraňte se před ztrátou citlivých dat, pracovních dokumentů, školních materiálů, poznámek a bakalářských či dizertačních prací. Až vám příště bude vyhrožovat jakýkoliv hacker, který si hraje například na Policii ČR a snaží se z vás vymámit pár kaček, vysmějte se mu obnovením dat ze své zálohy a pokračujte, jako by se nechumelilo. 

Vyzkoušejte například zdarma zálohovací program EaseUS Todo Backup, který ve své bezplatné verzi umožňuje pravidelnou kompletní zálohu celého disku i jednotlivých partitionů. Plná verze tohoto programu navíc umožní pravidelnou zálohu mailové schránky, plánování zálohování dle vlastního rozvrhu a snadný přesun systémových dat mezi jednotlivými počítači.

Easeus Todo 7

Viry, ransomware a další nákazy jsou dnem ode dne důmyslnější a samotný antivir není řešením. Zato obnova dat ze zálohy zabere vždy.

EaseUS Todo Backup patří mezi nejlépe hodnocené zálohovací programy, který při své příznivé ceně nabídne snadnou a autonomní údržbu. Pokud patříte mezi uživatele, kteří se neradi zabývají zbytečnými kroky, pak je pro vás plánované zálohování pomocí EaseUS Todo Backup přímo šité na míru.

Chraňte svůj každodenní pohyb po internetu, a neriskujte ztrátu důležitých pracovních dokumentů a školních materiálů. Uchráníte se před virovou nákazou, nebezpečným softwarem, vadnými aktualizacemi a nenadálými pády. 

AKTUALIZACE: Tento týden zakoupíte EaseUS Todo Backup v 50% slevě na oficiálních stránkách společnosti EaseUS, ve verzi pro Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP, i ve verzi pro Mac