Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Chytré hodinky Alfawise za 3 stovky jsou skvělý kompromis mezi cenou a funkcemi

PR článek
Zkrášlete své levé zápěstí hračičkou, se kterou zkontrolujete své notifikace, SMS zprávy, telefonní hovory, a navíc uděláte něco pro své zdraví. Chytré hodinky Alfawise jsou nyní v prodeji za naprostý pakatel!

Chytré hodinky se v posledních letech předhánějí nadstandardními funkcemi, kterými by nejraději kompletně nahradily mobilní telefon. Nikdo však svého kapesního společníka jen tak nevymění pro omezený náramek, ale přesto by rád využíval některých jeho funkcí. Nač si tedy připlácet, když základní funkce zastanou i chytré hodinky za pouhé 3 stovky! Jen si musíte pospíšit, jelikož internetový obchod Gearbest nabízí za tuto lahodnou cenu pouze prvních 200 kusů. 

Chytré hodinky Alfawise 696 Y1 zvládnou kontrolovat notifikace, zobrazovat vaše SMS zprávy, včetně WhatsAppu, Facebooku a dalších aplikací, vytáčet a přijímat hovory, ovládat hudební přehrávače, a dokonce i měřit vaše kroky, spálené kalorie a kvalitu spánku. Můžete jej použít i jako bezdrátový ovladač spouště vašeho mobilního fotoaparátu.

Pokud byste přeci jen dali přednost něčemu nadstandardním funkcím, naleznete v tentýž slevě také chytré hodinky Alfawise KW88 či Huawei Honor Magic, u kterých navíc můžete uplatnit následující slevové kupóny. 

Alfawise KW88 v sobě ukrývají operační systém Android 7.0, takže na nich můžete spouštět aplikace z Google Play Store, jaké obvykle používáte na svém mobilním telefonu. Pohání je čtyřjádrový procesor MediaTek MTK6580 s frekvencí 1.3 GHz a 1 GB paměti RAM. Dovnitř schováte až 16 GB dat. Samozřejmostí jsou funkce k měření kroků, tepové frekcen, spálených kalorií a kvality spánku.

Kdo by raději zatoužil po značce známé v našich krajích, pak stejnými funkcemi oplývají i chytré hodinky Huawei Honor Magic. Pokud na sportovních měřících prvcích lpíte, pak tyto hodinky nabídnou o trochu přesnější měření. Navíc jsou vodotěsné, takže s nimi můžete vyběhnout i do deště.