Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Vytápění domácnosti je bez chytrých technologií vyhazování peněz z okna

PR článek
Danfoss Treti
Chytré domácnosti se svými zařízeními se rychle stávají standardem v každé rodině, která dbá na svůj rozpočet. Jejich budoucí životy jim velmi brzy poděkují, jelikož s moderními technologiemi zabezpečí každý kout domova, aby udržel každou korunu v rodinném rozpočtu.

Životní zkušenosti nás každým dnem upozorňují, jak se máme starat o svoji domácnost. Nevětrat s otevřeným oknem, vypínat topení před odchodem do práce, netopit v pokojích, kde se nikdo nenachází, snížit teplotu na noc apod. Vidina ušetření je nesmírně lákavá a ročně se vyšplhá hned na několik tisíc. Jenže kdo má všechny ty informace nosit v hlavě?

Nedávno vstoupila na náš trh společnost Danfoss, specializující se právě na chytré řešení domácího vytápění. Vypusťte z hlavy takové kritické drobnosti a přenechejte je svému mobilního telefonu, který se skrze aplikaci postará o vaši peněženku.

Využitím chytrého vytápění slibuje Danfoss ušetření až 30 % nákladů na vytápění! Spočtěte si sami, kolik vám ušetří chytrá domácnost, v této kalkulačce

A jak celá věc funguje? Chytré termostaty produktové řady Danfoss LinkTM jen nasadíte na radiátor a stáhnete mobilní aplikaci na svůj mobilní telefon. Všechno pak řešíte odkudkoliv kdekoliv. Celý proces navíc můžete nechat zautomatizovat vlastními programy, které sníží či zvýší teplotu domácnosti podle příchodů a odchodů členů rodiny.

Danfoss LinkTM jsem před lety dostal od známých k Vánocům. Vytápění rodinného domu bylo do té doby nesmírně nákladné. Po ročním vyúčtování jsem se ale nestačil divit. Ušetřili jsme tolik, že jsme si za ušetřené peníze mohli dovolit celou rodinnou dovolenou! Od té doby si Danfoss nemohu vynachválit a při nejbližší příležitosti doporučím chytré termostaty i svým příbuzným,“ svěřil se Petr společnosti Danfoss.

V praxi můžete odejít v klidu do práce a váš mobilní telefon sníží teplotu domácnosti na požadované minimum. Odpoledne necháte vytopit dětský pokoj, aby se dítě vracelo do přirozeně vyhřátého domova a zbytečně se nevytápěly místnosti, kde se nepohybuje. Pro večerní návrat z práce už vytopí aplikace zbytek domácnosti. A v noci šetří třeba tím, že vyhřeje na spaní jen ložnici a dětský pokoj.  

Všechno je plně nastavitelné dle vašich preferencí a dispozic domácnosti. Teploty napříč všemi pokoji můžete kontrolovat sami, nebo s pomocí uživatelských programů, které si naklikáte pouze jednou. Aplikaci pro mobilní telefon si můžete vyzkoušet i bezplatně, prohlédněte si její možnosti ještě před  zakoupením produktů Danfoss LinkTM