Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Corsair uvádí světově nejrychlejší 32 GB kit SO-DIMM DDR4 paměti

Výrobce pamětí Corsair představil světově nejrychlejší SO-DIMM paměťové moduly. Jedná se o kit Corsair Vengeace DDR4 ve čtyř 8GB modulech určených pro notebooky a malé systémy.

Novinka je speciálně navržená pro provoz v malých systémech typu ITX, které pro své rozměry pojmou SO-DIMM velikost pamětí. S frekvencí pamětí 4 GHz jsou určeny do high-end základních desek X299 určené pro Intel Core i9. Díky tomu lze napěchovat to nejvýkonnější do malého formátu a mít nekompromisní výkon v malém balení.

Podle Corsair jsou jednotlivé moduly vybírány a zvlášť testovány, aby každý modul skutečně dosahovat nejvyššího taktu při zachování stability. Časování pamětí je CL 19-23-23-45 a provozní napětí 1,35 V – nejedná se tedy o žádná nízkonapěťové moduly. Na moduly je poskytována doživotní záruka celosvětově.

Uváděna je kompatibilita s deskou X299 určené pro intel, AMD doufejme bude následovat - obzvlášť ryzen bude velmi benefitovat z takto vysokého taktu pamětí.

Kit DDR4 pamětí je nyní v prodeji přes autorizované prodejce. Dostupnost ani cena pro náš trh nebyla oznámena. Vzhledem k současné cenové politice můžeme předpokládat, že cena nebude příliš sympatická.

Tagy: 
Zdroje: 

Jiří "Kjutl" Kutlák

Proč nevytěžit z ničeho maximum aneb i odpad lze používat produktivně a neprodělečně!

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Corsair uvádí světově nejrychlejší 32 GB kit SO-DIMM DDR4 paměti

Čtvrtek, 14 Prosinec 2017 - 10:18 | Karáš Svorka | Na začátku článku zmiňuje 4GHz, ale hodilo by se...
Čtvrtek, 14 Prosinec 2017 - 10:14 | Karáš Svorka | Jo mobilní Corsair Vengeance moduly jsou dobré, v...
Čtvrtek, 14 Prosinec 2017 - 10:11 | Ti Bi | Marně již potřetí procházím článek ve snaze najít...

Zobrazit diskusi