Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Dovolená mimo civilizaci nebo výlet do přírody? I zálesák může být high-tech

PR článek
Rtuť v teploměru se vaří, obloha je modrá, dovolená v plném proudu. Akorát by to chtělo něco, co podtrhne tu idylu.

Buďte v kontaktu s blízkými i mimo signál

Užijte si dovolenou v přírodě, aniž byste se trápili ztrátou mobilního signálu. Zbytek své party zkontaktujete vysílačkou a ještě si s ratolestmi užijete zálesáckou atmosféru. Vysílačku využijete ale také v domácích podmínkách na chatě či kdekoliv, kde si děti hrají na zahradě a vy je potřebujete svolat například k večeři.

Vysílačka od Xiaomi dosáhne udržet čisté a plynulé spojení až na 5km vzdálenost, a tak pro ni najdete využití i v menším městečku. Výhody vysílačky ocení také skupiny horolezců, turistů, skautů a školy v přírodě. 

Vysílačka je vylepšena o schopnost čistších a kvalitnějších přenosů třeba v obchodních domech či v zástavbách. Na zadní straně je k dispozici velmi elegantní klip na připevnění k opasku či k batohu. Nabíjení je možné provést hned dvěma způsoby, a to klasicky pomocí micro-USB nebo přes speciální nabíječku. Součástí balení je 3350mAh lithiová baterie, která vám vydrží v provozu neuvěřitelných 7 dní nebo 12 hodin nepřetržitého rozhovoru. Jinými slovy můžete celou cestu k moři komunikovat a stejně ji nevybijete. 

Zpříjemněte si pobyt v přírodě či při sportu hudbou bez otravných drátů

Přes léto chce snad každý vylepšit svou kondičku. Je to ideální příležitost pro nějaký ten jogging či trénink v posilce. Sportovní zážitek a správnou motivaci vám umocní poslech kvalitní hudby bez rušivých elementů z okolí. Prostě jen vy, hudba a vaše denní dávka sportu. Tento účel krásně splní bezdrátová sluchátka QCY T3, která disponují technologií Bluetooth 5.0, která je oproti ostatní verzím výjimečná právě v kvalitním a rychlém přenosu, ale se sníženými nároky na energii, díky čemuž vydrží na jedno nabizí neuvěřitelných 5 - 6 hodin. 

Spolu se sluchátky je dodáváno i speciální pouzdro, ve kterém je ukryta 600 mAh powerbanka, takže pokaždé, když uložíte sluchátka zpět do pouzdra, automaticky se začnou dobíjet. Dopřejte si ojedinělý hudební zážitek či jen tak vyrelaxujte svou duši při poslechu uklidňující hudby a procházce někde v lese.

Nebo zůstaňte doma a věnujte se gaučingu

Televizní ovladač pro Xiaomi TV a Mi Box, který má dosah ve své kategorii neobvyklých 20 m jistě potěší každého uživatele. Nejedná se o neforemné klasické hranaté ovládání, ale na rozdíl od své konkurence se vyznačuje výjimečně pohodlným úchopem, elegantním a moderním designem a samozřejmě i extra měkkými 11 tlačítky, která jsou zároveň i příjemná na dotek.