Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Herní myš Func MS-3 Revision 2

Americká společnost Func vydává novou revizi své výtečné herní myši. Vylepšení jsou hardwarová i softwarová.

Ve Funcu se nadále drží toho, že je výhodnější mít jeden typ hardwaru v dané kategorii a vylepšovat jej, než uvádět na trh desítky mírně se lišících produktů. MS-3 Revision 2 je tak evolucí předchozího modelu na základě připomínek a nových poznatků.

Levé a pravé „myšítko“ prošlo inovací, dlí pod ním totiž mechanicky lepší spínač. Mechanicky posíleno je uchycení kabelu a vylepšena je též konstrukce kolečka (bez bližšího upřesnění). Po softwarové stránce je nyní součástí vlastního nastavovacího softwaru i aktualizátor firmwaru myši.Func MS-3 Revision 2 je navíc levnější. Doporučená koncová cena klesla z 79,95 na 59,95 dolarů - asi ve Funcu naznali, že neustálé připomínky k vysoké ceně jejich produktů mají něco do sebe. Každopádně, na závěr mi dovolte připomenout, že původní Func MS-3 jsem otestoval a myš si nevedla vůbec špatně. Nicméně stále platí, že je to celé o tom, jestli vám její konstrukce bude, či nebude vyhovovat (zejména pravá část pro odkládání prstů „na schůdky“).

Tagy: 
Zdroje: 

David Ježek

Dlouholetý zdejší redaktor (2005-2017), příznivec open-source rád píšící i o ne-IT tématech. Odpůrce sw patentů a omezování občanských svobod ve prospěch korporací. Fanoušek Asimova, Kinga, Feynmana, Sudka, 70mm filmu, sf/vf filmu, Fomapanu 400, starých dobrých her, 99% čokolády, indické kuchyně, domácího kváskového chleba a řady dalších věcí.

více článků, blogů a informací o autorovi

Diskuse ke článku Herní myš Func MS-3 Revision 2

Žádné komentáře.