Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Func

blog
Před třemi lety jsem vydal recenzi klávesnice Func KB-460. Tou dobou jsem jí určitou kratší dobu používal, aby bylo možné ji jakž-takž zhodnotit. A byla to právě ona, kdo mě postupem doby k mému...
Fnatic Dsc 3479 Perex
Za dobré vysvědčení pro-gamingové periferie! Na tři takové se v dnešní recenzi podíváme, australští FNATIC, kteří před časem koupili firmu func, jsou an českém trhu přítomni.
Ms 2 6
Srdcem nižšího modelu je LED snímač Avago ADNS 3090 doprovázený spínači OMRON. I tento model pochopitelně cílí na hráče, kteří chtějí něco lepšího s dobrou softwarovou podporou.
V recenzi herní klávesnice Func KB-460 jsem si posteskl, jaká to škoda, že výrobce nabízí pouze spínače typu Cherry Red bez hmatové odezvy. Asi nás bylo víc, Func nabídku rozšiřuje.
Func KB-460 - Obrázek 2
Celkem tři měsíce probíhalo testování herní klávesnice od americké společnosti Func. Jelikož jsme si ji představili již v lednu pojďme se rovnou podívat, jak si vedla.
Americká společnost Func vydává novou revizi své výtečné herní myši. Vylepšení jsou hardwarová i softwarová.
Func KB-460 - Obrázek 1
I do Česka pomalu míří nejnovější produkt americké společnosti Func. Herní klávesnice s USB hubem, Cherry MX spínači, LED podsvícením a bytelnou konstrukcí doplní myšku Func MS-3.
 
Func KB-460 - Obrázek 4
Nový model KB-460 se nese v podobném duchu jako firemní myš: čistý funkcionální design, ale precizní provedení. To zajišťují zejména červeně podsvícené spínače od Cherry.
Func-MS3-Surface1030XL-P1050461_podsv3
Když jsme koncem dubna přinesli test herní myši Func MS-3, mnozí z vás se ptali, kdy a jestli se skutečně objeví v českých obchodech. Tak se nyní děje, distributor ji má skladem a e-shopy ji již...
Func-MS3-Surface1030XL-P1050461_podsv3
Vedle zavedených značek se již doslova za pár dní objeví na našem trhu Func, relativně mladý americký výrobce herních myší a podložek. V Česku si odbude svoji premiéru s myší MS-3 a dvěma herními...