Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Kříženec fidget spinneru, bumerangu a kryté vrtule je skvělým dárkem pro děti

Trendy neustále přicházejí a odcházejí, aby uvolnily místo dokonalejším nástupcům, kteří původní nápad obohatí o nové prvky. Jaké hračky vzbudí poprask u současné generace?
PR článek

Každá generace pamatuje hračky svého mládí, které se nesetkávají s pochopením okolí. Dříve jsme foukali do vrtulek, nechali je vznášet natažením motůrku a pak jsme si házeli s bumerangy. Při vší té uspěchanosti dnešní doby jsme si ani nevšimli, že současné děti už stihly odložit i donedávna fidget spinnery. Jejich pozornost si získaly totiž důmyslnější verze od konkurence.

S novinkou letošní zimy od společnosti Flynova se vaše dítě stane hvězdou ve svém kolektivu. Vedle této budou všechny ostatní hračky k smíchu. Nadělte svému dítěti pocit sebevědomí, když se konečně karty obrátí a jeho spolužáci začnou kopírovat jeho hračky a žadonit o ně u svých rodičů.  

Flynova Spinner při obyčejném držení mezi prsty působí coby klasický fidget spinner. Namísto manuálního roztáčení paciček však využívá baterii k pohánění vrtulí, kterými se udržuje ve vzduchu a volně klesá. Při pohazování si o samotě působí pomalý pohyb zařízení relaxačně a v kombinaci s barevnými kombinacemi červené, modré a zelené působí až mystifikačně.

Při odhazování do dálky pak zastává funkci bumerangu, se kterým si mohou házet všechny generace společně. Tělo zařízení je plně kryto mřížkou, takže nehrozí poranění prstíků ani u těch nejmenších dětí. Vleze se šikovně do kapsy od kalhot, nabíjí se běžným USB kabelem v nabíječce. 

Flynova Spinner se žhavou novinkou, která přišla na trh teprve před pár dny. V tuzemských obchodech ji ještě neseženete. Tím spíše bude vaše dítě průkopníkem, který bude mít něco, co ještě žádný jeho spolužák nemá. K mání je ovšem v celosvětově uznávaném internetovém obchodě Ebay, kde hračku seženete při zaváděcí slevě -39%.