Diit.cz - Novinky a informace o hardware, software a internetu

Lepší než drátem do ucha: Jaká vybrat bezdrátová sluchátka? Sáhněte po QCY T2C

Kvalitní sluchátka a senzační poslech hudby nemusí být předraženou zábavou. Bezdrátová sluchátka QCY T2C nabízí luxus o třídu dražších sluchátek za lidovou cenu.
PR článek

Společnost Xiaomi si v posledních letech vydobyla pozici kvalitních produktů se skvělým výkonem a střízlivou cenou. Jen málokdo ovšem ví, že tento velikán rozšířil své portfolio o několik dceřinných společností, které se specializují na určitá odvětví. Kupříklad jejich společnost QCY poskytuje tentýž komfort, kvalitu a nízké ceny v kategorii bezdrátových sluchátek, a právě jejich nový model QCY T2C dokáže výkonem konkurovat luxusním řadám za nesmírně přitažlivou cenovku. 

Mezi vlastnosti, které stojí za to vyzdvihnout, patří dozajista bezdrátová technologie Bluetooth 5.0, která nabízí větší výkon, větší dosah a přitom nižší spotřebu. Můžete si tak sluchátka třeba vzít ve fitku a mobil mít v tašce u stěny. Bezdrátová sluchátka obvykle vydrží okolo ~4 hodin, což je u těchto stejný případ. Samostatné pouzdro ovšem sekunduje jako nabíjecí powerbanka, která sluchátka dobije po každém zandání. Celkově se v něm skrývá 8 nabíjecích cyklů, tedy neuvěřitelných 32 hodin poslechu. 

Další funkcionalitou, která každého potěší, je inteligentní redukce okolních ruchů. Tak se můžete nechat obklopit a pohltit hudebními hity, i když zrovna čekáte na tramvaj uprostřed velkoměsta. Naprosto neobvyklou vlastností je certifikát IPX4, což zaručuje voděodolnost. Nemusíte se tak bát, že když z vás ve fitku doslova lije, že by se nějakým způsobem tyto sluchátka mohla zničit. 

QCY T2C obvykle naleznete v našich končinách za cenu téměř 800 Kč. Objednáte-li však ze sousedního Německa, zaplatíte až o 300 Kč levněji a balíček vám zaklepe na dveře hned další týden.